Fatoş Emzik
Fatoş Emzik
Fatoş Emzik
Fatoş Emzik

Fatoş Emzik Silikon Damaklı No:1

Fiyat : ₺3,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Fatoş Emzik

 

Fatoş Emzik

Aynı Gün Kargo

 

Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

 

Fatoş Emzik Modelleri ile Bebekleriniz Güvende

 

- Fatoş emzik yeni doğan çocuklarınızın en önemli problemlerinden birisi olan emzik almama problemine Fatoş bebe ürünlerinden biriyle mutlaka çözüm bulacaksınız.. Üretilen birçok model emzik ve damaklı damaksız modelleri sayesinde çocuklarınızın emzik almama sorununa kökten çözüm bulacaksınız..Tüm çeşitlerinin tamamını Depo61.com'dan en ucuz fiyat garantisi ile toptan veya perakende olarak sipariş verebilirsiniz..

- Ürünlerinin tamamı sağlık standartlarına uygun olarak üretilip, tekil şekilde, hijyen kurallarına uygun olarak ambalajlanarak satılmaktadır.

  

 fatoş emzik

 

Fatoş Emzik

Fatoş emzik bebek ürünleri; biberon, suluk çeşitleri ile, yeni doğum yapmış annelerin en büyük tatlı telaşlarından biri olan emzik ve emzirme problemlerini ortadan kaldırıyor.

Kauçuk emzik modelinin mucidi olan marka artık daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan silikon emzik modellerini üretip anneleri ve bebekleri daha mutlu ediyor.

Aklınızda belki çeşit çeşit emzik modelleri var ama çocuğunuzn hangisini alacağına ve kullanmaya devam edeceğine dair tereddütünüz varsa tamda burda Fatoş emzik ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için var.

Emzik konusunun önemli soru başlıklarına beraber bakalım mı?

 

Ürünün cinsiyet farklılıkları için oluşabilecek renk seçimleri için:

 

Sipariş etmek istediğiniz ürün rengini ödeme sayfasındaki sipariş notunda belirtmeniz durumunda istemiş olduğunuz renk/desen gönderilir, aksi durumda stok durumuna göre herhangi bir renk/desen gönderimi yapılır.

 

 

Ne Alırsan 5 Tl