şemsiye fiyatları
şemsiye fiyatları

Kuzey Gökkuşağı Şemsiye Kzy 14

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Şemsiye Fiyatları

En Ucuz Depo61'de

Şemsiye Fiyatları

En İyi Fiyat Garantisiyle

- Tek kırmalı

- Gökkuşağı desenli

- Kılıflı model

- Bayan şemsiyesi

 

Şemiye fiyatları kullanlan malzeme ve kullanım dayanıklılığı ve küçülme oranına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Özellikle rüzgar ve diğer hava koşullarına karşı dayanıklılığını artırmak için kullanılan malzemede ki kalitelilik oranı ürünün ebatında da küçülmeyle birleştiği durumlarda ortaya çıkan ürünün fiyatı bi hayli yüksek rakamlara ulaşabilmektedir.

Katlanabilir Şemsiye Neden Tercih Edilmelidir?

Katlanabilir şemsiye modelleri şayt yüksek fırtına karşısında ekstra dayanıklılık özelliklerini gösterebiliyorsa iş hayatında ki kadın ve erkeklerin kolaylıkla yanında taşıyabilmesi adına en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Özellikle soğuk ve yağmurlu hava şartlarında araç ve kapalı mekan gibi yerlere bindiğimizde kolaylıkla küçülebilmesi ve üzerinde ki sıvının girilen ortama akıtmaması için kolay kontrol edilebilir bu ürünler hayatımızı da kolaylaştırmaktadır.

Birbirinden harika tasarlanabilen bu ürünler kırmalı olarak adlandırılmaktadır. Ürünün kırma sayısı ne kadar artarsa ürünün kapalıyken boyutu o kadar küçülmektedir ve ürün ne kadar küçük ve dayanıklı ise o kadar fazla tercih edilmektedir. Kadın ve erkek şemsiye modeli olarak pekçok kullanım modeli üretilen bu kırmalı şemsiye modellerinde kadın tercihi daha ön plandadır.

Bayan Şemsiyesi Fiyatları En Ucuz Depo61'de

Kaliteli nikel mekanizması sayesinde rüzgarlı havalarda sizi yarı yolda asla bırakmaz. Kolay kapatma tuşu sayesinde kapatıp sızdırmaz kılıfı ile çantanızda güvenle taşımanıza olanak sağlar. Küçültülmüş hali ile çantanızda gittiğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Şemsiye çeşitlerinin tamamını ücretsiz kargo fırsatlarından ve indirimli fiyatlardan yaralanarak Depo61.com'dan sipariş verebilirsiniz. Gökkuşağı desenli bayan şemsiye modeli canlı ve solmaz renklere sahiptir. Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

  

Şık ve kaliteli gökkuşağı desenleri ile yağmurun yağmasını ve kullanmayı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. 

Şıklığı ve tasarımı sizi kendisine aşık edecek.

Ne Alırsan 5 Tl