Alone Sırt Çantası Laptop Bölmeli Sırt 8502

Alone Sırt Çantası Laptop Bölmeli Sırt 8502

Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Galaxy Duvar Saati

Alone Çanta

 

Ürün Özellikleri: 


Kaliteli şık görünümlü okul çantası

İç kısmı tamamen astardan üretilmiştir ve dayanıklıdır

Çanta içinde notbook gözü

Yan kısımlarında 2 adet file kullanışlı suluk cepler

Uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün

 

Ürün Ölçüleri: 34*45*18 cm

*ALONE çanta ile tüm eşlarınızı taşırken yükünüzü hafifletin. ALONE çanta okulda, gülcel hayattta, doğada seyahatte en mükemmel yardımcınızdır.Tüm malzemeler, tasarım, dikim ile TÜRK malı olup kendi fabrikamızda Türk çalışanlarımız ile üretip tüm DünyayaTürkiyeden ihraç edilmektedir.  

*Kitap, kalem aksesuar gibi tüm  eşyaları çantanızın dış ve iç cepleri sayesinde yerli yerinde olur.Yan tarafta matara, suluk cebi bulunmaktadır.

*Tüm malzemeler ve kumaşlar kanserojen madde içermez insan sağlığı için önemle hazırlanmıştır. 20 kg yük taşıma testlerinden geçerek satışa sunulmaktadır. 
   
 Self Service Alone mühendisleri tarafından gelşitirilen kumaş sayesin de ufak çaplı delinmelerde kendi kendini tamir edebilir özelliği ile yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
 AIRDRAF siystem  çantanızın arka bölümünde tasarlanan airdraft siystem sayesinde hava akımı geçirgenliği sağlanmıştır.aynı zamanda ortopedik amaçla yerleştirilen  ped’lerin rahatlığını sırtınızda taşımaya başladığınız anda hissetmeye başlıyorsunuz
 
S siystem  vücut sağlığı için Özel tasarlanan  omuz askısı ile yükünüzü hafifletin. Alone mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan omuzluk ,çantanız ile yaptığınız yolculuklarda  omzunuzdaki yükü dengeli bir şekilde dağıtır ve tek nokta omuz  etkisinden sizi kurtararak daha uzun süre yolculuk yapabilmenizi sağlar.
 
 Bakım Talimatları:  
 
*Kumaş özelliğinde ( su geçirmez özelliği ) korunması için çantanızı makinede yıkamayın kurutma makinesinde kurutmayın kuru temizlemeye vermeyin ütülemeyin ve çamaşır suyu kullanmayın çantayı elde ılık  sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir.Ürünü 1 kaç yıl kullandıktan sonra kumaşın ( su geçirmeyi önleyen ) 
sprey kullanarak bu özelliği muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz.
 
ÖLÇÜLER: Yükseklik:45 Genişlik:34 Kalınlık:18
 Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri