Faber Castell sınav silgisi
Faber Castell sınav silgisi
Faber Castell sınav silgisi
Faber Castell sınav silgisi
Faber Castell Sınav Silgisi
Faber Castell sınav silgisi
Faber Castell Sınav Silgisi Dust-Free

Faber Castell Sınav Silgisi Dust Free

Fiyat : ₺7,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Faber Castell Sınav Silgisi

 

Faber Castell sınav silgisi ile daha önce kullandığınız iz bırakan, kolay ufalanan silgileri unutun. Kullanıcılarının en memnun kaldığı silgi modellerinin başında gelen mavi sınav silgisi ile Faber Castell in kırtasiye ürünleri içerisinde en çok beğenilen ve tüketilen ürünüdür. Okulda öğrencilerin ve ofis kullanıcılarının kullanmaktan vazgeçemediği kırtasiye ürünü çeşitlerini Depo61'den hızlı kargo sipariş verin ertesi gün ürün ayağınıza gelsin.

 

Ürün Özellikleri:

Faber Castell sınav silgisi mavi renk

Silgi artıkları toplanarak tek parça halini alır.

Özel formülü ile ekstra temiz silme özelliğine sahiptir.

Sınav ve test kağıdı üzerindeki işaretlemeleri silmek için idealdir.

 

 

 

Eğitim sistemimizin olmazsa olmazı sınavlarda genellikle optik kağıtlar kullanılmaktadır. Optik kağıtlara sınava giren öğrenciler doğru cevabın yanısıra kimlik bilgilerini de kodlayarak işaretlemektedirler. Bu işlem sırasında dikkatsizlik, heyecan ya da hızlı olma telaşı ile hatalar sıklıkla yaşanmaktadır. Optik kağıtlara yapılan bu hatalı işaretlemelerin iz bırakmadan silinmesi hayati öneme sahiptir.

faber castell sınav silgisi

Çünkü en ufak bir iz kalması durumunda oldukça hassas olan optik okuyucularda hatalı sonuçlar oluşabilmektedir. Böyle durumlarda karşılaşmamak için sınavlara özel üretilen ekstra yumuşak dokusu ile iz bırakmadan silen sınav silgisi son yıllarda kırtasiye ürünleri sektöründe hızlıca yerini almıştır.

 

Faber Castell Sınav Silgisi

Yumuşak malzemelerdenüretilmiş olan mavi sınav silgisi ile optik okuyucu gibi yüzeylerden ya da defterlerinizde özellikle hassas silme gerektiren işlemlerinizde mükemmel sonuçlar bırakan Faber Castell sınav silgisi öğrencilerin ve ofis çalışanlarının kullanımından vazgeçemedikleri bir üründür. Silmeesnasında dağılma yapmayan ve bir araya gelerek topaklanan kalıntılarını temizlemek oldukça kolaydır.

 

faber castell sınav silgisi

 

Öğrencilerin ve ofis çalışanlarının en kalem kağıt gibi kırtasiye ürünlerinden en çok ihtiyaç duyduklarından bir diğeri de silgilerdir. Silgilerden öncelikli beklenen özelliklerin başında;

Silgilerden Beklenen Özellikler:

1- İz bırakmadan silmesi

2- Yumuşak silmesi

3- Çok hızlı ufalanıp bitmemesi

4- Ufalanan silgi parçalarının etrafa dağılmaması

Faber Castell Sınav Silgisi

Silgilerden beklenen başlıca özelliklerin bunlar olduğ düşünülürse Faber Castell silgi tam da ihtiyacınıza göre üretilmiş demektir.

Ne Alırsan 5 Tl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR