Faber Castell kuru boya
Faber Castell kuru boya

Faber Castell Kuru Boya Kalemi Metal Tüpte 12 Renk

Fiyat : ₺15,79(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Faber Castell Kuru Boya

  Faber Castell Kuru Boya

 

Faber Castell Kuru Boya çeşitleri ile mükemmel çizimlere hazır olun. Resim derslerinizde kaliteli Faber Castell Kuru Boyalar sayesinde renk çeşitlemeleri yapabilir, ortaya çok beğenilen çalışmalar koyabilirsiniz. Faber Castell Boya çeşitleri Depo61.com'da indirimli satışta.

 

Ürün Özellikleri :

Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli kuru boya ile eğlenceli boyama yapabilirsiniz.

Faber castell kuru boya parlak, canlı ve örtücü renkler ile mükemmel çizimler oluşturabilirsiniz.

Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi ile dayanıklılık artırılmıştır

Kolay açılır.

    

  

Kuru Boya

Kullanımında ki pratiklik ve her yaşta kullanılabilir özellikte olması sebebi ile okul derslerinde kullanımı en çok tercih edilen boya çeşidirir. Resim defterleri ve boyama kitaplarının vazgeçilmez boyama gereci olan kuru boya modelleri günümüzde farklı fonksiyonlarda da karşımıza çıkmaktadır. 

Kuru boyalar okul öncesi yaş grubu içerisinde en sıklıkla kullanılan kırtasiye ürünleri arasındadır. Henüz becerileri yeni gelişmeye başlayan çocukların hemkullanılabilir olması hemde sağlık ve güvenlik açısından sorunsuzluğu nedeniyletercih edilmektedir. Bu yaş gurubunda ki çocuklar daha çok resim defterlerine karalamalar yaparak ya da boyama kitaplarında figürleri ortaya çıkarmak için rengarenk çeşitlemeler yapmaktadır. 

Kuru boyalar boyama yapmak için diğerboya çeşitlerinden en ön plana çıkma sebebi kullanmak için kalemtraş dışında farklı bir materyale ihtiyaç duymamasıdır. Kalemtraşlarla kalemlerin ucu istenilen açıklığa kavuşturulur ve boyamaya geçilir. Bir kağıt ve bir kuru boya ileharika eserler ortaya konulabilir.

İlköğretim çocuklarının boyama için kullandıkları kuru boyalarda farklı fonksiyonlargöz önünde bulundurulabilir. Örneğin kolay kırılmayı önleyen ve klasik kuru boyalardan farklı olarak daha kalın şekilde tasarlanmış iç yapı ve dış gövdesi ile jumbo kuru boya modelleri çocukların kavrayabilmeleri ve kolay çizimler oluşturmalarını sağlar. 

Boyama sonrası suilesüpürülerek sulu boya görünümü kazandırılabilir boya çeşitleri de son zamanlarda resim dersleri ve hobi işlerinde sıklıkla tercih edilen modellerin başında gelmektedir.

 

Ne Alırsan 5 Tl