Faber Kurşun Kalem Bubble
Faber Kurşun Kalem
Faber Kurşun Kalem
Faber Kurşun Kalem
Faber Kurşun Kalem
Faber Kurşun Kalem

Faber Kurşun Kalem Bubble

Fiyat : ₺2,50(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 239

Faber Kurşun Kalem

 

Faber kurşun kalem yuvarlak tasarımı ile küçük yaşta ki çocuklar içinde kavranılması kolaydır. Modern desenlerle tasarlanmış yuvarlak dış gövdesi ile hem kullanışlı hem de eğlenceli görünmlü kırtasiye ürünüdür. Yazı yazmak, çizim yapmak ve resim çizmek için kullanabileceğiniz tüm kurşun kalem modelleri Depo61'de.

 

Ürün Özellikleri:

Faber kurşun kalem bubbleesenli kalem

- Standart kalemtraşlarla kolaylıkla açılır

- Silinmelerde iz bırakmaz

- Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi

 

Faber Kurşun Kalem

 

Okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerinin psikomotor becerilerinin ve kas gelişiminin henüz tam manasıyla kazanılamadığını düşünerek tasarlanmış olan yuvarlak dış gövdesi küçük parmakların kavraması için idealdir. Faber kurşun kalem modelleriyle çocuklarınızın hem yazı yazması hem de resim derslerinde çizimler yapabilmesi için özenle tasarlanmıştır.

 

Faber Castell Kırtasiye Ürünleri

 Türkiye'nin ve dünyanın açık ara bir numaralı kırtasiye markası Faber Castell okul ve ofis kırtasiye ürünleri ile Depo61'de. Defter, dosyalama, kalem, boya gereçleri, okul çantası, yazım gereçleri gibi aklınıza gelen tüm ofis ve okul kırtasiye ürünnleri Faber Castell kalitesi ve dayanıklılığı ile yıllardır Türkiye'de de en çok bilinen ve kullanılan kırtasiye markasıdır. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri