Gıpta Thebook 20*28 Kareli Defter Pastel Tel Dikişli Sert Kapak 160 Yaprak 8697236116784
Gıpta Thebook 20*28 Kareli Defter Pastel Tel Dikişli Sert Kapak 160 Yaprak 8697236116784

Gıpta 20*28 Kareli Defter Thebook Pastel Tel Dikişli Sert Kapak 160 Yaprak 8697236116784

Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
250 tl üzeri ücretsiz kargolar

Gıpta 20*28 Kareli Defter Thebook Pastel Tel Dikişli Sert Kapak 160 Yaprak 8697236116784

Bu Üründen Bu Ay 4 Adet Satılmıştır.

Ürün Özellikleri :

Gıpta The Book Pastel Sert Kapaklı Defter

Sert karton kapaklıdır

Sayfa sayısı: 160 yaprak

Sayfa yapısı: Kareli

Boyutları: 20x28cm

Perforeli yırt kullan sayfalar

Farklı renk seçenekleri

Sipariş etmek istediğiniz rengi/deseni ödeme sayfasındaki sipariş notunda belirtmeniz durumunda istemiş olduğunuz renk/desen gönderilir, aksi durumda stok durumuna göre herhangi bir renk/desen gönderimi yapılır.

 

Anne babalar, çocuklarının okul çantalarını yerli üretim olan Gıpta markası adı altında üretilen,

 

Gıpta defter

Gıpta boya grubu

Gıpta silgi

Gıpta kalemtraş, makas

 

Ürünleri ile rengarenk seçeneklerle doldurmanız mümkündür..

Gıpta markası ile şimdi okul sıraları, öğrenci çantaları daha renkli, daha kaliteli ürünlerle dolacak.

  

Gıpta Kırtasiye Ürünleri Yerli Üretim Olup Tamamı Sağlık Kontrollerinden Geçirilmiş ve Tüm Sağlık Kuruluşlarının Belgelerine Sahiptir.

 


Ayrıca Gıpta markasını ofis kırtasiyesi olarakta;

 

Sümen Takımı

Ajanda

Kalem

Kalemlik

 

Gibi ofis kırtasiye ürünlerinizde de tercih edebilirsiniz

Gıpta markalı ürünlerin tamamını Depo61.com dan güvenli ve sorunsuz bir alışveriş anlayışı ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

GIPTA, 1984 yılında kuruldu.

 

 

 

Ankara merkezli, 50.000 m2 alanda, 30.000 m2’lik fabrikasında ve İstanbul’daki 10.000 m2 binasında üretim yapılmaktadır.

 

Gıpta kırtasiye sektöründe ilk başlarda promosyon ürünlerinin alım-satımı ile ilgili faaliyet gösterirken, hızla üretime girişmiş ve 1990’ların sonlarında Yönetim Kurulunun aldığı karar ile sadece kağıt ürünler imal ederek sevdiği konuda ihtisaslaşmayı seçmiştir.

 

 

35 yılı geçmiş bir süredir GIPTA, hep daha iyiyi, hep yeniyi üretirken teknolojinin sağladığı imkanları geniş makine parkına yansıtmayı ilke edinmiştir. 300 kalifiye ve tecrübeli çalışanı ile sizlere yüksek / standart kaliteyi ve hizmeti sunmak amacıyla yoluna devam etmektedir.

 

 

GIPTA, kağıt ürünleri konusunda sektörünün önde gelen firmasıdır; ‘Promosyon’ ,  ‘Kırtasiye’  ve ‘Ambalaj’ olarak üç ana sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.  Tüm bu sektörlerde de ‘GIPTA’  ismi büyük bir markaya dönüşmüştür.  Promosyonda Türkiye’nin ilk bin firmasına hizmet ve ürün vermekte iken, kırtasiyede kendi ürünleri 10.000’den fazla satış noktasında tüketici ile buluşmaktadır.

 

 

Sadece Ankara fabrikasında günde 50.000 dikişli, 50.000 spiralli 100.000 cilt üretebilecek kapasitededir.

 

 

GIPTA kırtasiye ürünleri, yenilikçi anlayışını sadece ürünleri üzerinde değil, Üretim, Kalite Kontrol ve Lojistikte yenilikçi çözüm arayışlarında da yoğunlaştırmaktadır.

 

 

GIPTA kırtasiye, ve defter ürünlerini, müşteri memnuniyeti ve yenilikçiliğin, çalışanlar ve eğitimleri konusundaki cesur seçimlerin, üretimi artırmak için bilgi ve iletişim süreçlerini modernleştirmenin ve ileri teknolojiye ve makineleşmeye sürekli yatırım yapmanın öneminin bilincindedir.

 

Gıpta defter, kırtasiye ve ofis ürünlerini yaptığımız iş için hissettiğimiz güçlü tutku,  pazarın dikkatli analizi ile ihtiyaçların ve eğilimlerin belirlenmesi kalite anlayışımızın birer parçasını oluşturmaktadır. GIPTA sektöründe büyüklük ve yenilikçilik açısından lider kuruluştur. Kullandığımız hammaddeler, malzemeler, grafik tasarım, yönetim sistemimiz ve pazarlama unsurlarımız kültürümüzün kritik bakış açısını oluştururlar. Tüm Gıpta kırtasiye ürünleri, bu kültür ile yoğurulduğunda, şüphe götürmez bir tasarım çizgisine ve üretim kalitesi standardına sahip olurlar.

 

 

Bir ürünün içeriği, malzemesi ve hatta tasarımı, o ürünün makul sürelerde ve uygun maliyetlerde üretilmesinde, ayrıca sonuç olarak prestijli ve yeni bir ürün haline gelmesindeki ana faktörlerdir. GIPTA sizin seçimlerinize, ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve beklentilerinizin üzerinde ürünler yaratacak yetkinliktedir.

Ne Alırsan 5 Tl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR