Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk 87124

Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk 87124

Fiyat : ₺68,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
Galaxy Duvar Saati

Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk 87124

Beşiktaş beslenme çantası, Hakan çanta tarafından Türkiyede üretilmiştir.

 
Sağlığa ve çevreye zararlı kimyasal madde içermez. (Fitalat, ağır metal, azo boyar madde gibi kimyasallar içermez.)
 
* Orijinal lisanslı ürün.
* Geniş iç hacim ve fermuar ile açılan tek bölme.
* Ön yüzünde kabartma BJK amblemi.
* İç kısımda matara tutucu lastik.
* Elde ve omuzda taşımaya uygun.
* İhtiyaca göre ayarlanabilen omuz askısı.

Ürün Grubu : Beslenme çantası 
Cinsiyet : Erkek çocuk 
Yaş Grubu : 5 yaş üzeri 
Materyal : Kumaş 
Kullanım Alanı : Okul 
Lisans : Beşiktaş Jimnastik Kulübü 
Ürün Kodu : Hakan çanta 87124 
Renk : Siyah - Beyaz 
Ürün Ölçüsü : 22,5 x 9,5 x 20,5 cm 
Tema : Spor, futbol, taraftar 

 

 

 

 

 

Okul Çantası, kalemlik, matara, sektörünün lideri Hakan Çanta Depo61.com'da

 

Hakan Çanta markası Türk malıdır, okul kırtasiye, çanta, matara, suluk, kalemlik sektöründe Türkiye’de açık ara lider olan firmadır. İlk lisans sözleşmesini 1995 yılında "Walt Disney" ile imzalayan Hakan Çanta, çizgi karakter dünyasını çanta ile buluşturup lisanslayarak sektöründe öncü konuma gelmiştir.

2017 yılından sonra 52  lisansı bünyesinde bulunduran Hakan Çanta ülkenin global markalarından olan 30 ‘u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.


Okul kırtasiye, çanta, matara, kalemlik satış ve pazarlama faaliyetlerinde sadece Türkiye’de değil, Çin ve Dubai ülkelerinde de aktif rol alman Hakan Çanta sektörde büyümeye devam etmektedir.


Ortadoğu ve Avrupa’da kendi alanında öncü ilk üç markadan biridir.

 

Marka imajı ve güçlü iş ortaklıkları ile sektörde önemli bir pay sahibi olmuştur.  2017 yılında Avrupa ve Orta Doğu’daki bilinirliği sayesinde FIFA ile de sponsorluk anlaşması yapmıştır.
 
Hayal gücüne hitap eden modern ve şık tasarımlar…


Modern tasarımlarıyla çanta, ayakkabı ve çanta, kalem, silgi, matara sektöründe lider kabul edilen Hakan Çanta birbirinden farklı koleksiyonlarını Depo61.com’da tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.


Konusunda uzman tasarım ekibi ve uzman idari kadrosuyla her sezon yüzlerce modelden oluşan koleksiyon hazırlayan Hakan Çanta yelpazesindeki çeşitliliğiyle siz değerli müşterilerinden beğeni toplamaktadır.

Lisans dünyası akımını vitrinlere taşıyarak hayal gücüne hitap eden tasarımlarla fark yaratmaktadır. Bunun en büyük örneği yatarmış olduğu Hakan Çanta iştiraki Gigi markası ile göstermiştir.
62 yıllık sektör tecrübesini genç ve dinamik yapısıyla devam ettiren Hakan Çanta okul kırtasiye sektörü ve çanta perakende sektöründe yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir.

 

 

Hakan Çanta Lisansı İle Üretilen

Taraftar Okul Çantası

Çizgi Film Lisanslı Okul Çantası

Kalemlik

Matara

Silgi

Kalem

 

Ürünlerine ve tüm okul kırtasiye ürünlerinin tamamına Depo61.com’dan en uygun fiyat garantisi ile ulaşabilirsiniz

Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri
Etiketler
Hakan, Hakan Çanta, Hakan Çanta Beslenme, Hakan Çanta Beslenme Çantası, Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş, Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk, Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk 87124, Hakan Çanta Beslenme Çantası Beşiktaş 87124, Hakan Çanta Beslenme Çantası Bjk, Hakan Çanta Beslenme Çantası Bjk 87124, Hakan Çanta Beslenme Çantası 87124, Hakan Çanta Beslenme Beşiktaş, Hakan Çanta Beslenme Beşiktaş Bjk, Hakan Çanta Beslenme Beşiktaş Bjk 87124, Hakan Çanta Beslenme Beşiktaş 87124, Hakan Çanta Beslenme Bjk, Hakan Çanta Beslenme Bjk 87124, Hakan Çanta Beslenme 87124, Hakan Çanta Çantası, Hakan Çanta Çantası Beşiktaş, Hakan Çanta Çantası Beşiktaş Bjk, Hakan Çanta Çantası Beşiktaş Bjk 87124, Hakan Çanta Çantası Beşiktaş 87124, Hakan Çanta Çantası Bjk, Hakan Çanta Çantası Bjk 87124, Hakan Çanta Çantası 87124, Hakan Çanta Beşiktaş, Hakan Çanta Beşiktaş Bjk, Hakan Çanta Beşiktaş Bjk 87124, Hakan Çanta Beşiktaş 87124, Hakan Çanta Bjk, Hakan Çanta Bjk 87124, Hakan Çanta 87124, Hakan Beslenme, Hakan Beslenme Çantası, Hakan Beslenme Çantası Beşiktaş, Hakan Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk, Hakan Beslenme Çantası Beşiktaş Bjk 87124, Hakan Beslenme Çantası Beşiktaş 87124, Hakan Beslenme Çantası Bjk, Hakan Beslenme Çantası Bjk 87124, Hakan Beslenme Çantası 87124, Hakan Beslenme Beşiktaş, Hakan Beslenme Beşiktaş Bjk, Hakan Beslenme Beşiktaş Bjk 87124, Hakan Beslenme Beşiktaş 87124, Hakan Beslenme Bjk, Hakan Beslenme Bjk 87124, Hakan Beslenme 87124, Hakan Çantası,