mavi pilot kalem
mavi pilot kalem
pilot kalem
mavi pilot kalem
Bic pilot kalem

Bic Pilot Kalem Mavi Triumph 0.5mm Mavi

Marka : Bic
Fiyat : ₺9,90(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Bic Kalem

Mavi Pilot Kalem

  

Ürün özellikleri :

Mavi pilot kalem 0.5 mm uç kalınlığı

-Yumuşak Yazım İçin

-Sıvı Mürekkepli

-İğne Uçlu Refilli

-Görünür Mürekkep Seviyesi

-Şık Metal Klips

-Ofis İçi Günlük Kullanımlar İçin Ekonomik Çözüm

-Jel mürekkepli roller Uzun Ömürlüdür

-Modern Tasarımlı Metalik Bant

 

Bic Mavi Pilot Kalem Neden En Çok Tercih Edilen Kalem?

 

Bic dünyanın önde gelen kırtasiye dışındada ürünleriyle bilinen markalarından birisidir. Ürettiği ürünlerinin en belirgin özelliği sağlam, dayanıklı ve uzun süre sorunsuz kullanılabilme özelliğidir. Ülkemizde öakmak, traş aletleri ve okul kırtasiye ürünleri ile hizmetini sürdüren markanın en sevilen ve popüler olan ürünlerinin başında Bic traş bıçağı ve Bic kalem çeşitleridir.

 

 

Mavi Pilot Kalem Özellikleri Nelerdir?

 

mavi pilot kalem

Bic mavi pilot kalem 05 mm uç kalınlığı ile mükemmel bir yazım deneyimi yaşatır. Her mm de aynı miktar mürekkep akıtmak üzere tasarlanmış uç kısmı yazı yazmayı zevke dönüştürecektir. İğne uçlu sistemi ile yazılarınızın en başından başlayarak sonuna kadar aynı renk tonu ve kalınlığını gözünüzle de hissedeceksiniz. Özellikle önemli evraklarda yazmanız gereken el yazısı işleri için mükemmel bir çözüm ortağıdır.

 

Bic kalem denildiğinde akla ilk o mükemmel kullanım deneyimi sağlayan Bic tükenmez kalem modelleri gelsede pilot kalem çeşitleri de en az tükenmez kalemlerinde olduğu kadar kaliteli ve uzun süre kullanım garantilidir. 

 

bic mavi pilot kalem

 

Mükemmel bir tasarıma sahip dış gövdesi sayesinde hem elinizde hem de cebinizde şık bir görünüm sağlayacaktır. Tasarımını aynı zevkle tamamlayan sivriltilmiş uçlu kapak tasarımı sayesinde tam bir prestij kalem modelidir.

 

 

Öğrenciler için okul derslerinde ve günlük hayatta ve ofis kırtasiye ürünü olarak kullanılabilir. Mavi pilot kalem çeşitleri ve tüm okul kırtasiye ürünleri için Depo61.com...

Kargoyu Bedavaya Getiren Ürünler (Bu Ürünlerden Sepetine Ekle, Kargon Bedavaya Gelsin)
3-5 tl lik ürün detay banner