Noki Uçlu Kalem Vera 0.7mm Yeşil
Noki Kalem
Noki kalem
Noki Noki Versatil Kalem Vera 0.7mm Yeşil
Noki kalem
Noki kalem
Noki kalem
Noki kalem

Noki Uçlu Kalem Vera 0.7mm Yeşil

Marka : Noki
Fiyat : ₺5,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Galaxy Duvar Saati

Noki Kalem

Noki Kalem

Ürün özellikleri :

-Noki Vera Uçlu Kalem

-0.7 mm uç kalınlığı

-Çevirince açılan silgi

-Kaliteli ve şık tasarım

-Uzun ömürlü kullanım

-Metal malzemeden üretilmiştir

-Açık yeşil renk 

  

 

Noki Uçlu Kalem

 

Noki kalem tarafından üretilen vera kalem modelidir. Üstten basınca alttan çıkan uç sayesinde yazım işlerinizde kolaylık sağlar. Kalem ucunu kırmayı önleyen özel tasarım. Kullanımı rahat tutuşu ergonomiktir.

noki kalem

  

Noki kalem çeşitleri okul ve ofis kullanıları için ideal ürünlerdir. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile öğrencilerin uzun yıllar kullanımına olanak sağlar. Ayrıca ürünün uç kırmaya karşı ekstra dayanıklılığı sayesinde ilkokul öğrencilerinin dahi rahatlıkla kullanabileceği kırtasiye ürünüdür.

 

   

 

 

 

Uç kısmı gizlenebilir özelliktedir bu sayede uç kısmının bir yerlere batma ve kırılma riski ortadan kaldırılacak şekilde tasarlanmıştır.

 

 

 

Kalemin üst kısmında Noki kalem ile birlikte kullanabileceğiniz kalem ucu kalınlığı yazılıdır.

 

 

 

Kalemin üst gövde kısmını çevirerek kalemin tepesinden silgi kısmının çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ters yönde çevrildiğinde silgi tekrardan konumuna geri dönecektir. Bu ergonomik tasarımı sayesinde ekstra silgi bulundurmanıza gerek kalmayacaktır.

 

 

  

Kalemin gövde kısmı ikiye ayrılabilir. bu sayede içerisinde sıkışmış olan uç veya başka şeyleri pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kolay çıkarırlır kolayca yerine tekrardan takılabilir.

 

 

Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri