Balmatik Dağıtıcı Pompalı Bal Kavanozu
Balmatik Dağıtıcı Pompalı Bal Kavanozu
Balmatik
Balmatik
Balmatik
Pompalı Bal Kavanozu
Balmatik
Balmatik
Balmatik

Balmatik Dağıtıcı Pompalı Cam Bal Kavanozu

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %47 İndirim
Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺57,90(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 87

Balmatik

Cam Bal Kavanozu

 

Balmatik, cam malzemeden üretilen pompalı bal kavanozu ile reçel ve bal gibi gıdalarınızı orantılı şekilde kolaylıkla dağıtım yapabilirsiniz. Etrafa sıçratmadan, ekmek üzerine sürülmesi kolay balmatik kavanoz ile özellikle kahvaltıda kullanımınız için idealdir. Balmatik kavanoz Depo61'de. 

 

Balmatik Nasıl Kullanılır?

Ürün Kullanım Videomuz

AYNI GÜN KARGO

- Bal, reçel gibi yarı sıvı gıda mazlemeleri kavanozlardan kaşıkla ya da akıtarak tabağa koyarken ya da ekmeğe sürerken ellerimize istemsiz sürülme, fazla akma, etrafa sıçramagibi sorunları hepimiz yaşamışızdır. Balmatik bal dağıtıcı ile istenmeyen durumlara son.. Bal veya reçellerinizi balmatiğin içine koyun ve sorunsuz şekilde ikramın keyfini yaşayın.

 

Ürün Özellikleri:

Balmatik 3 kısımdan oluşmaktadır.

1- Üst kısım basma yerinin olduğu bölüm.

2- Balın konulduğu cam hazne

3- Balmatiğin üstüne konulduğu cam kase

Hacim:200ml

Ölçüler:

 8,5x14,5

Yükseklik:14.5 cm

Haznenin çapı 8.5cm

 

Balmatik

Ürün Tanıtım Videomuz

Balmatik

 

Artık sunumlarınızda bal ve reçel gibi gıda ürünlerini tabaklara dağıtırken yaşanan sorunlara son. Balmatik kavanoz ile bu işleriniz çok daha pratik. Balı pompalı bal kavanozu içerisine koyun ve kullanımının kolaylığını yaşayın.

 

Balmatik özellikle kahvaltılarda reçel ve bal gibi gıda ürünlerinizin ekmeklerin üzerine sürülmesi ya da tabaklara dağıtılması esnasında yaşanan sorunları tamamen ortadan kaldırıyor. Basmalı özelliği sayesinde içerisine konulan akışkan maddelere istenilen oranda dağıtmanıza yardımcı olur.

balmatik

 

 

Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri