körüklü dosya
körüklü dosya

Rubenis Körüklü Dosya Siyah

Marka : Rubenis
Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4

Körüklü Dosya

 Körüklü Dosya

 

Ürün Özellikleri:

- Körüklü Dosya Neon Parlak Renk

13 Bölmeli

- Lastikli

- Körüklü Evrak Çantası                                   

 Körüklü dosya ile öğrenci ve ofis çalışanları evrak ve diğer materyallerini içerisinde ki 13 bölümü sayesinde birbirleri ile karıştırmadan düzenli bir şekilde muhafaza edebilecek. Ürünün pratik kilit sistemi sayesinde ürünlerinizin dökülmesini engeller.

İlkokul öğrencilerinin okulda verilen ödev kağıtlarını birbirlerine karıştrmadan muhafaza edebilmelerini ve taşımalarını sağlayabilen bu harika dosyalar sayesinde anne babaların çocuklarına düzenli olmayı öğretebilmesi mümkün. Çucuklarının tüm derslerinin materyallerini körüklü dosya modellerinin farklı ceplerinde muhafaza ederek hem dökümanlarının karışmasını önleyecek hem de düzenliliği alışkanlık haline getireceklerdir.

Sayfamızda Satılan Tüm Dosya Çeşitlerini Görmek İçin Tıkla

 

Körüklü Dosya Her Yaşa Her İşe!

Bazen ilkokula giden çocuğunuzun ödev kağıtlarının karışmamasını sağlayan bazende binlerce insana hitap edilen bir konferansta sunum yapacak kişinin elinde evraklarının düzenli bir şekilde muhafazasını sağlayan bu harika dosyalama gerecini Depo61.com üzerinden Dosya/Klasör kategorisinden en iyi fiyat garantisi ile sipariş verebilirsiniz.

  

 

 

Kargoyu Bedavaya Getiren Ürünler (Bu Ürünlerden Sepetine Ekle, Kargon Bedavaya Gelsin)
3-5 tl lik ürün detay banner