Sürbisa
Sürbisa
Sürbisa Bıçak
Sürbisa
Sürbisa kasap bıçağı

Sürbisa Bıçak Mutfak Bıçağı No:61104

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺29,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,65(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Sürbisa

Aynı Gün Üretimden, Kargoda

Sürbisa Bıçak

Sürmene İşi Bıçak

 

Bıçağın Anavatanı Sürmene Bıçak,

Tüm Marka ve Modellleri İle Trabzon'un e- Ticaret Sitesi

Depo61'den Alınır

 

Sürbisa Mutfak Bıçağı 61104 modeli

En 2.0 cm Boy 11.5 cm Kalınlık 2.0 mm
Not: Bıçak ölçüleri sap hariç olarak nitelendirilmiştir.
Gerçek Sürmene Bıçağı

 

Sürbisa Bıçak Fiyatları Toptan

Fiyatlarla Depo61'de

Genel özellikler:

Paslanmaz çelik
Şık tasarım mükemmel denge
Konforlu tutuş sağlayan sap
Yerli Üretim

 

Orjinal yerli üretim el işçiliği Sürmene Bıçağı tarafından lisanslı Sürbisa Bıçak bileme işlemi kolay ve sağlıklı şekilde yapılabilir ürünleri farkını ilk kullanımınızdan itibaren hissedeceğiniz kaliteli ve dayanıklı üretimiyle vazgeçilmeziniz olacak. Bugüne kadar kullandığınız tüm ekmek bıçağı et bıçağı gibi bıçakları unutun.

 

 Neden Sürbisa Bıçak?

Sürbisa bıçak uzun yılların tecrübesi Sürmene el işçiliği ile üretilen ve Türkiye'nin en çok tercih edilen ve kasap et bıçağı, ekmek bıçağı ve diğer tüm bıçağa ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan markadır. Pimsiz saplı bu model sap kısmı ile asla arıza oluşturmaz. Ürünün keskin kısmı kullanımlarda oluşabilecek kesim sorunları için bileme işlemlerinizi kolayca yapabilir ve her defasında ilk gün kü gibi kullanım kolaylığı sağlar.

Ürün Türkiye'nin her yerine aynı gün üretim tesisinden Sürmene'den faturası ile birlikte gönderilir.

Piyasada maalesef bolca bulunan sahte ürünlerine itibar etmeyiniz.

Depo61'den sipariş edilen tüm ürünler faturalı olarak gönderilir. 

 

 

 

sürbisa bıçak

Özellikle kurban bayramında sıklıkla yaşadığımız et kesme işlemlerinde ki bıçakların körelme sorunu hepimizin başına gelmiştir. Bu tip durumlarda kurban keserken sizi zor durumda bırakan keskin olmayan ve kolay körelen bıçak çeşitlerinden kurtulun ve Sürbisa bıçak ile tanışın.

Et sıyırma işlemleri de dahil olmak üzere kurban kesimlerinizle alaklı tüm işlemlerinizde size yardımcı olan ürünlerin tamamına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Sürbisa Bıçak İle Kurban Kesimleri Eziyete Dönüşmekten Kurtuluyor

 

Sürbisa Bıçak hayatımızın olmazsa olmazlarından mükemmel işlevsel mutfak ürnlerindendir. Hayatımızın her anına dokunan bu harika ürünlerin kısa ömürlü oluşu ve sıklıkla kullanım nedenlerinden dolayı uzun ömürlü olmayışı nedeni ile can sıkıcı olabiliyor. Bazen kırılabilir bazen kesim özelliğini kaybeder. Bazen bir sebze keserken bir eti doğrarken ya da meyve soyarken bıçaklar hayatımızın her yerinde.

Tüm bu hayatımızın içinde yer almasının karşılığında bu kadar erken deforme olmalarına mahkum değilsiniz!

 

sürbisa

 

İşte tamda burada tanışmış olanların menun kaldığı tanışacak olanların ise bir daha asla vazgeçemeyeceği yüzyılların el işçiliği ve usta çırak ilişkisi ile günümüze kadar gelen gerçek Sürmene işçiliği olan Sürbisa Bıçak modelleri ile tanışacaksınız.

Bu harika Sürmene işçiliği ile üretilen ürünlerden bu güne kadar kullanıpta memnun kalmayan olmadı.

Sürbisa bıçak üretiminde yılların tecrübesini yansıtır. Usta çırak ilişkisi ile el işçiliğinin zanaatını bu harika ürünlere yansıtan Sürmene'li ustalar şehrin en önemli markalarından birini işlemektedirler. Tüm kullanım alanlarına ve hatta tarzınıza göre rengarenk ve model model çeşitlendirilmiş olan markanın ürünleri; bazen bir kurbanlık bıçak oarak karşımıza çıkar, bazen de sadece bir zebzeyi mükemmel dilimlerken. Ama her nerede karşınıza çıkarsa çıksın mutlaka sahip değilseniz bir sonra ki bıçak alımınızda bu markanın adını aklınızda tutmanız gerekecektir.

Sağlam sapları ve harika çelikten üretilmiş keskin uçları sayesinde dilimleme ve kesim işleriniz bir sanata dönüşecek mutfaktan çıkamayacaksınız.

 

Sürbisa bıçak modelleri sayesinde mutfağa giren herkes şefe dönüşecek!

 

sürbisa 61104

 

 

 

Bu harika ürünler sayesinde artık kesim işlerinde başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Uzun yıllar kullanım deneyimi yaşatacak olan bu ürünler sayesinde, başka bir bıçağı satın alma ihtiyacı duymayacaksınız. Ürünün harika tasarımlı tutma yerleri elleriniz yağlansa bile kaymayı önleyici ve dikkatesilikten kaynaklanabilecek bu tarz sorunları ortadan kaldırıyor.

Bıçağım keser mi kesmez mi diye düşünmeden kurban kesimlerinizi korkmadan yapabilirsiniz. Et sıyırma işlemleriniz için üretilmiş olan modellerle bu işlerinizde keyife dönüşecek. 

Sevdiklerinize de ev hediyesi olarak hediye edebileceğiniz bu harika ürünler sayesinde hem kullanışlı hem de şık ve ihtiyaca yönelik bir mutluluk oluşturabilirisniz.

Sürbisa bıçak seti kutulu şekilde ve harika dizme standları ile birlikte tarafınıza Depo61.com ayrıcalığı ile gelecek. 

 

Sürbisa Bıçağı Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanmak İçin

 - Buzlu etlerde kesim ve kırma işleri yapılmaması gerekmektedir.

- Kullanım sonrası temizlenerek muhafaza edilmelidir.

- Çok yüksek dereceli suyla yıkanmamalıdır.

- Usta bileyiciler tarafından biletilmelidir.

- Tonavda ya da konserve açacağı olarak kullanılmamalıdır.

- Satır görevi olarak kullanılmamalıdır.

 

Ne Alırsan 5 Tl