Hakan Çanta Anaokulu Çantası Trabzonspor Çanta
Hakan Çanta Hakan Çanta Anaokulu Çantası Trabzonspor Çanta

Hakan Çanta Anaokulu Çantası Trabzonspor Çanta

Fiyat : 149,00 TRY(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
Galaxy Duvar Saati

Trabzonspor Çanta

 

Sağlığa zararlı kimyasal madde içermez.

* Orijinal Trabzonspor lisanslı.

* Fermuar ile açılan iki ana bölme.

* Elde ve omuzda taşımaya uygun.

* İhtiyaca göre ayarlanabilen omuz askısı.

  

Renk seçeneği bulunan ürünler için:

Sipariş etmek istediğiniz rengi/deseni ödeme sayfasındaki sipariş notunda belirtmeniz durumunda istemiş olduğunuz renk/desen gönderilir, aksi durumda stok durumuna göre herhangi bir renk/desen gönderimi yapılır.

  

 

Büyük Trabzonspor'un büyük taraftarının lisanslı ürünleri Depo61.com'da. 

Depo61.com Trabzonspor Lisanslı kırtasiye, oyuncak, hediyelik eşya gibi tüm lisanslı ürünlerin Türkiye'nin tamamına satışına yetkili e-ticaret sitesidir.

Trabzonspor Lisanslı Okul Çantası

Trabzonspor Lisanslı Kalem

Trabzonspor Lisanslı Oyuncak

Trabzonspor Lisanslı Kalem Çantası

ve daha yüzlerce çeşit Trabzonspor lisanslı ürününü sipariş verebileceğiniz e-ticaret sitesidir.

 

Hakan Çanta lisansı ile üretilen tüm Trabzonspor lisanslı kırtasiye ürünlerini en geniş seçenek ağı ve uygun fiyatıyla siparişini güvenli bir şekilde verebilirsiniz.

 

- Depo61.com takımının renklerine hasret duyan tüm Trabzonspor taraftarının çocuklarının okul malzemelerini kendi renkleri ile çeşitlendirmesine yardımcı oluyor.

 

- Bordo mavi renklere gönül vermiş tüm Trabzonspor sevdalıları; aşık olduğunuz renklerin lisanslı ürünlerine en uygun fiyatla sahip olmak için Depo61.com bir tık uzağınızda..

- Hakan Çanta lisansı ile Trabzonpor okul çantası, Trabzonspor kalemlik, Trabzonspor kalem, Trabzonspor oyuncak ürünlerinden dilediğinizi güvenli bir şekilde sayfamızdan sipariş verin karlı çıkın..

 

- Çocuklarınız aşık olduğu takımın renklerini sırtında, çantasında, kalemliğinde taşırken okuluna daha mutlu bir şekilde gidecek,

- İçi Trabzonspor kalem, Trabzonspor defter, Trabzonspor kalemlik, Trabzonspor defter ile tamamlanmış bir öğrencinin Trabzonspor çantası tüm Trabzonsporlu çocukların hakkı.

 

 

 

 

 

 

 

Okul Çantası, kalemlik, matara, sektörünün lideri Hakan Çanta Depo61.com'da

 

Hakan Çanta markası Türk malıdır, okul kırtasiye, çanta, matara, suluk, kalemlik sektöründe Türkiye’de açık ara lider olan firmadır. İlk lisans sözleşmesini 1995 yılında "Walt Disney" ile imzalayan Hakan Çanta, çizgi karakter dünyasını çanta ile buluşturup lisanslayarak sektöründe öncü konuma gelmiştir.

2017 yılından sonra 52  lisansı bünyesinde bulunduran Hakan Çanta ülkenin global markalarından olan 30 ‘u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.


Okul kırtasiye, çanta, matara, kalemlik satış ve pazarlama faaliyetlerinde sadece Türkiye’de değil, Çin ve Dubai ülkelerinde de aktif rol alman Hakan Çanta sektörde büyümeye devam etmektedir.


Ortadoğu ve Avrupa’da kendi alanında öncü ilk üç markadan biridir.

 

Marka imajı ve güçlü iş ortaklıkları ile sektörde önemli bir pay sahibi olmuştur.  2017 yılında Avrupa ve Orta Doğu’daki bilinirliği sayesinde FIFA ile de sponsorluk anlaşması yapmıştır.
 
Hayal gücüne hitap eden modern ve şık tasarımlar…


Modern tasarımlarıyla çanta, ayakkabı ve çanta, kalem, silgi, matara sektöründe lider kabul edilen Hakan Çanta birbirinden farklı koleksiyonlarını Depo61.com’da tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.


Konusunda uzman tasarım ekibi ve uzman idari kadrosuyla her sezon yüzlerce modelden oluşan koleksiyon hazırlayan Hakan Çanta yelpazesindeki çeşitliliğiyle siz değerli müşterilerinden beğeni toplamaktadır.

Lisans dünyası akımını vitrinlere taşıyarak hayal gücüne hitap eden tasarımlarla fark yaratmaktadır. Bunun en büyük örneği yatarmış olduğu Hakan Çanta iştiraki Gigi markası ile göstermiştir.
62 yıllık sektör tecrübesini genç ve dinamik yapısıyla devam ettiren Hakan Çanta okul kırtasiye sektörü ve çanta perakende sektöründe yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir.

 

 

Hakan Çanta Lisansı İle Üretilen

Taraftar Okul Çantası

Çizgi Film Lisanslı Okul Çantası

Kalemlik

Matara

Silgi

Kalem

 

Ürünlerine ve tüm okul kırtasiye ürünlerinin tamamına Depo61.com’dan en uygun fiyat garantisi ile ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler
Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri