Faber Castell Kuru Boya Kalemi 12 Renk

Faber Castell Kuru Boya Kalemi 12 Renk

Fiyat : ₺33,40(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 863

Faber Castell Boya

  

Faber Castell

 

Ürün Özellikleri:

 

• Kaliteli mineli

• Parlak renkler işinizi kolaylaştırır.

• Kolay açılır ve dayanıklıdır.

 

• Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi bulunur.

 

Çocuğunuzla beraber geçirebileceğiniz eğlenceli ve eğitici boyama aktivitedelerinde en büyük yardımcınız Faber-Castell kuru boya kalemleri olacak.

Eğlenirken öğreneceği, renkleri daha farklı ve kaliteli algılaması gelişimini destekleyerek çocuklarınızın öğrenirken eğlenmesini sağlayarak sıkılmadan zaman geçirmesini sağlayacak.

Boyama kitapları, çeşitli aktiviteler, okul, ev gibi ya da bunların tamamen dışında sizin için sıradan geçen bir günü renklendirmek istediğiniz o an Faber-Castell kuru boyaları yanınızda olacak.

12 farklı renk seçeneğiyle yapacağınız boyama etkinliğinde temel renklerin büyülü dünyasına ulaşmış olacaksınız.

Sağlam ve dayanıklı ucu sayesinde uzun süre kullanımınıza uygun tasarlanmıştır. Kolaylıkla silinebilir. Kağıt, karton gibi yazılabilir yüzeyler için uygundur.

Uzun boy özelliği ve kalem şekli sayesinde ergonomik tutuş sunar.

Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli özelliğe sahiptir. Uç kırılmalarına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi olan SV maddesiyle desteklenerek üretilmiştir. Böylelikle çarpma, darbe ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı yapıya sahiptir. Çocuklarınız çantalarında güvenle taşıyabilir.

Faber castell boyama ürünleri ile çocuklarınız sağlıklı kırtasiye ürünleri ile hem güvenli kırtasiye ürünlerini kullanacak hem de dayanıklı ürünleri sayesinde uzun ömürlü kaliteli kullanım sağlayacak.

    

 

 

Ne Alırsan 5 Tl