Şişme Bot

 

Şişme bot yaz aylarının serinlemek isteyen, su eğlencelerine keyif katmak ya da su eğlencelerini macera dolu bir spora dönüştürmek isteyen herkesin tercih ettiği bir üründür. Sağladığı eğlence ve keyif düşünüldüğünde bu botlar yaz ayların en vazgeçilmez eğlence araçlarındandır. Kullanımın pratikliği ve sağladığı eğlence düşünüldüğünde diğer benzer eğlence araçlarıyla karşılaştırıldığında fiyatı oldukça uygun olan ürünlerdir.

Kullanım amacına göre farklı model ve yapılarda olan şişme bot modelleri kullanıcızının tercihine göre değişik kullanım şekilleri ve donanımlara da sahiptir. Genellikle iki kürekle kullanılan modellerin tercih edildiği modelleri olsa da daha fazla kişinin birlikte kullanabileceği daha fazla kürekle yol alabilen modelleri de mevcuttur. 

 

Şişme Botlar Nasıl Kullanılır?

 

Şişme botlar genellikle tüm şişme deniz eğlence ürünlerinde olduğu gibi pompa vasıtası ile hava valfinin bulunduğu kısımdan şişirilerek hazır hale getirirlip, kullandıktan sonra yine bu hava valfinin bulunduğu yerdeki tıpanın açılıp içerisinde ki havanın tahliye edilmesi ile ambalajlanarak tekrar tekrar kullanılabilen harika bir üründür.

Şişme bot modelleri genellikle kullanım alanına göre kolaylıkla patlayabileni delinebilen malzemelerden yapılmazlar. Ancak yine de kesici ve delici aletler ürünlerde uzak tutulmalıdır aksi halde patlama ve havasının sinmesi ihtimali vardır. 

Açık sularda profesyonel olmayan botlarla fazla açılınmaması gerekmektedir aksi halde istenmeyen durumlarda karşılaşılabilir. Bu tip durumlar için botta yanınızda palet ya da şnorkel gibi ek deniz malzemelerinden bulundurmanız önemlidir. Ülkemizde de tüm dünya da olduğu gibi bu alanda en kaliteli ve uzun ömürlü deniz eğlence ürünleri markası Bestway ürünleridir. 

Yaz aylarınızın sıcak ve bunaltıcı hallerini eğlenceye dönüştürecek tüm deniz eğlence ürünlerini Depo61.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR