₺171,00 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
₺359,00 KDV Dahil
Toplam 80 / 486 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Eğitici Oyuncaklar

İnsan zekası doğuştan gelen bir kalıcı hal değildir. Sonradan geliştirilebilir. Zekanın gelişmesi için  çocukluktan itibaren beynin çalışması ve unutkanlık gibi genetik hastalıklarının önlenmesi için sadece tıbbi müdahale gerekmez. Basit ama etkili çözümlerle zekanın gelişmesi ve değişmesi mümkündür. Uzmanlar, eğitici oyunların  insan zekasını geliştirdiği ve beyin loplarının çalışmasını hızlandırdığını söylenmektedir. Zeka geliştiren oyunlar boş zamanlarda yapılan bir eylem değil aynı zamanda sosyal bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem hem kalıcı etkiler bırakır hem de zevkli zaman geçirmenizi sağlar. Özellikle çocuklarınızda zeka problemi  farkettiğinizde tamda işinize yarayacak eğlenceli tedavi yöntemlerinden bir tanesi zeka oyunlarıdır.

Eğitici Bebek Oyuncakları

Eğitici oyuncaklar çocuklarınızı boş zamanlarında dijital ortamdan uzaklaştırmak mümkün olacaktır. Zevkli bir oyun yöntemi olması nedeniyle hiç bir çocuğun hayır diyemediği eğitici oyun setleri ailelerinde çocukları için uygun gördüğü bir oyun türüdür. Çocuğunu önemseyen aileler, bilgisayar, telefon, tablet gibi dijital materyallerin sağlığa olan zararlarını bilmekte ve bu nedenle eğitici oyun setlerini çocukları için tercih etmektedir.

Her yaşa uygun bir eğitici oyun seti vardır. Çocuklarının zekasını geliştirmek isteyen bireyler eğitici oyun setlerini inceleyerek çocuğunun yaşına uygun bir oyun setini dilediği gibi alabilir. Oyun setleri oldukça açık ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Oyunun nasıl oynanacağı, kaç kişiyle oynandığı ve nasıl sonuç elde edileceğini oyun kılavuzundan öğrenmek mümkündür. Yorucu ve sıkıcı bir ortam değil zevkli ve eğlenceli bir zaman geçirmek için eğitici oyun setleri iyi bir çözümdür. Bu oyun setleriyle çocukların zekası gelişecek. Beyinleri daha pratik çözümler üretebilecektir.

 Eğitici oyuncaklar  sağlığa hiçbir zararı olmayan tamamen konunun uzmanları gözetiminde üretilen TSE onayı ile piyasaya sürülen ve satışı gerçekleştirilen oyunlardır. Çocuklarınıza hediye olarak alabileceğiniz bu setleri gönül rahatlığı ile tedarik etmeniz mümkündür. Piyasada istediğiniz ürünlere ulaşmanız bazen mümkün olmadığından eğitici oyun setleri internet satışıyla müşterilerine ulaştırılır. İstediğiniz oyunu uygun fiyatlarda almanız ve güvenle kapınıza gelmesi için Depo61. Com sizin için en iyi satış kanalı olacaktır. Eğitici oyun seti almanın en kolay yolu e-ticaretten geçer, e- ticaret tercihi de Depo61.com’dan. Tıklayın, bakın beğenin ve dilediğinizi alın.

Hadi acele edin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR