1 2 >

Termos

 

Termos modelleri şık tasarımları ve kullanım amaçlarına göre farklı ebat ve tasarımlarla kullanıcılarının uzun yıllardır farklı sebeplerle tercih ettiği ürünlerdendir. Genellikle içerisine konulan sıvı maddelerin dış mekan sıcaklığı arasında izole oluşturarak kullanıcılarının sıcaklığını uzun süre muhafaza etmelerini sağlamaktadır.

 

Genellikle piknik yaparken ihtiya duyulan ya da ev ortamının imkanlarına olanak sağlamaktan uzak yerlerde sıcak veya soğuk sıvı ihtiyacını karşılamak için evden çıkmadan doldurulup kapağı sıkıca kapatılarak bu şekilde taşıması yapılır.

 

Özellikle çaykoliklerin sürekli olarak çaylarını yanlarında taşımasına olanak sağlaması nedeni ile en çok bu kullanım alanı için tercih edilmektedir. Son zamanalrda üretilen termos modellerinin dış tasarımlarına da kullanıcıların tarzını yansıtacak desenlemeler yapılmakta ve içerisinde kullanılan malzemlerde de cam ve çelik gibi sağlıklı ürünler kullanılarak, kullanımına sunulan kişilerin sağlığını korumasına da yardımcı olmaktadır.

 

Cam ve çelik iç tasarımlı termos modellerinin dış hava ile izole ettiği içerisinde ki sıvı ürünleriniz uzun süre sağlıklı bir şekilde saklanması sağlanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR