1 2 3 4 >

Silgi

Okuma yazma serüvenlerin çocukların okul öncesinden başlayan bir süreçtir. İlk karalamalarını belli belirsiz bir şekilde genellikle resim defterlerine yapılan çalışmalarla başlar okuma yazma süreci. Sonrasında anaokulu ilkokul derken her birey okuma yazma öğrenimini tamamlar. Tüm bu başlangıç sürecinde ve sonrasında yazı yazan kişi için lazım olan üç ana materyal vardır. Kalem, kağıt ve silgi. Yanlış veya beğenmediğimiz yazım hatalarında ilk olarak başvurduğumuz bu kırtasiye ürünü kullanım ve sağlık açısından önem arzeden ürünlerin başında gelir. 

Özellikle okul öncesi çocukların ağızlarına götürma alışkanlığı nedeni ile silgi modellerinde aranan özelliklerin önceliği diğer kırtasiye ürünlerine göre farklılık göstermektedir. Eski dönemlerde kokulu silgilerin çocuklar da ağıza götürme eğilimi oluşturduğu öngörüldüğünden bu yaş gurupları için kokulu silgi modellerinin yasaklanması gibi durumlara gidilmiştir.

Silgi kullanımına en çok ihtiyaç duyulan ofis ve okul kırtasiye ürünüdür. Her yazım şlemimizde mutlaka yanımızda bulundurduğumuz üründür. Bu yüzen silgilerin kalitesi hepimiz için çok önemlidir. Sildiği yerde iz bırakmaması ve hızlı ufalanmaması silgilerin en çok tercih nedeni olan unsurlarındandır.Bu yüzen genellikle kullanıcıları tarafından birkere beğenisini kazanmış olan silgiler kolay kolay vazgeçilmez olabiliyorlar.

 

Son yıllarda kendini geliştirmekte hayli başarılı olan silgi sektörü , üretilen ürünlerle kullanıcılarının hayli işini kolaylaştırıyor. Özellikle sınav silgisi modelleri olarak kırtasiye raflarında yerini alan genellikle mavi renkte olan modeller öğrenciler tarafından en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bu sınav silgileri sildikleri yazılardan geriye hiç eser bırakmaması ve ufalanmanın en minimum seviyelerde olmasıyla kullanıcı dostu ürünlerdir. Bu ürünlerde kullanılan malzemeler sayesinde sağlığa tehdit oluşturmadıkları gibi ayrıca doğa dostu ürünlerdirler de. Anne babaların okul öğrencileri için gönül rahatlığı ile tercih edebileceği silgi modelleri Depo61.com'da en uygun fiyatlarla satılmaktadır. sektörün en çok tutulan markalarının ki bunlar Faber castell cilgi, mikro silgi, gıpta silgi gibi modellerinin büyük küçük ve renkli renksiz modelleri ile kullanıcılarının tarzına da hitap etmektedirler.

 

Öğrencilerin ilkokuldan üniversiteye oradan da iş hayatlarına uzanan süreçlerinde silgiden kaleme ihtiyaç duydukları tüm kırtasiye ürünleri tüm markalar sağlıklı ve lisanslı olarak sayfamızdan anne babaların gönül rahatlığı ile sipariş verilebilir. 

 

Okul idareleri, okul aile birlikleri ya da aileler, toptan kırtasiye ürünleri alışverişlerinde sayfamızı ziyaret edebilir ekstra indirim talepleri için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR