₺79,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 12 >

DEFTER

 

Okul ihtiyaç listesinin başında gelen defter, özellikle okul hayatında ki çocukların vazgeçilmez kırtasiye ürünüdür. Bu ürünle daha anasınıfından tanışmaya başlar ve kalem kullanma becerisini defter sayesinde hızla öğrenirler. Defter, bazen derslerimizin kısa notlarını tutmamızda yardımcı olurken bazen de duygularımızı kalem eşliğinde sayfalarına aktarmamıza yarayan küçük ama mutluluk verici bir araçtır.

Çocuk ya da genç kim olursa olsun yazmaya ihtiyaç duyar ve bu ihtiyacını defterle tamamlar. Herkesin beğenisine uygun bir defter çeşidi mutlaka var. Yeter ki beğenilenin ortak adı defter olsun. Sizin de ihtiyacınız olan defter çeşidi var mı?

 Kareli, çizgili, düz, spiralli, karton kapak, plastik kapak ve daha nice defter çeşidinden birine ihtiyaç duyduğunuzda kırtasiyelerde ayırdığınız vaktin çok düşük bir bölümünü internet mağazacılığına ayırın ve dilediğiniz defter ne ise zahmetsiz bir şekilde başta fiyat avantajlarıyla size iyi gelecek alışveriş yöntemini deneyin.

Defter çeşitliliği için Depo61.com e-ticaret mağazası sizin için uygun tercih olur ve tüm siparişleriniz zamanında kapınıza gelir.