Toplam 80 / 1118 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

DEFTER

Okul ihtiyaç listesinin başında gelen defter, özellikle okul hayatında ki çocukların vazgeçilmez kırtasiye ürünüdür. Bu ürünle daha anasınıfından tanışmaya başlar ve kalem kullanma becerisini defter sayesinde hızla öğrenirler. Defter, bazen derslerimizin kısa notlarını tutmamızda yardımcı olurken bazen de duygularımızı kalem eşliğinde sayfalarına aktarmamıza yarayan küçük ama mutluluk verici bir araçtır.

Ucuz Defter

Ucuz defter satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar şunlardır:

 1. Amaç: Not yazmak, çizim yapmak veya fikirlerinizi not etmek gibi defteri ne için kullanacağınızı düşünün. Bu, ihtiyacınız olan defterin boyutunu ve türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

 2. Ciltleme: İhtiyaçlarınıza uygun bir cilt seçin. Spiral ciltli defterler kolay çevirme için harikadır, dikişli ciltli defterler ise daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 3. Boyut: İhtiyaçlarınıza uygun bir boyut seçin. Daha küçük defterler daha taşınabilirken, daha büyük defterler yazmak veya çizmek için daha fazla alan sunar.

 4. Kağıt kalitesi: Defterde kullanılan kağıdın türünü ve kalitesini göz önünde bulundurun. Bazı defterlerde akma olasılığı daha düşük olan daha kalın kağıtlar kullanılırken, diğerlerinde daha ince ve lekelenmeye veya yırtılmaya daha yatkın kağıtlar olabilir.

 5. Kapak: Notebook kapağının dayanıklılığını ve tasarımını göz önünde bulundurun. Sert kapaklar daha fazla koruma sağlarken, yumuşak kapaklar daha esnektir ve taşıması daha kolaydır.

 6. Fiyat: Bir bütçe belirleyin ve fiyat aralığınıza uygun bir defter seçin.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en ucuz defter seçebilirsiniz.

Çocuk ya da genç kim olursa olsun yazmaya ihtiyaç duyar ve bu ihtiyacını defterle tamamlar. Herkesin beğenisine uygun bir defter çeşidi mutlaka var. Yeter ki beğenilenin ortak adı defter olsun. Sizin de ihtiyacınız olan defter çeşidi var mı?

 Kareli, çizgili, düz, spiralli, karton kapak, plastik kapak ve daha nice defter çeşidinden birine ihtiyaç duyduğunuzda kırtasiyelerde ayırdığınız vaktin çok düşük bir bölümünü internet mağazacılığına ayırın ve dilediğiniz defter ne ise zahmetsiz bir şekilde başta fiyat avantajlarıyla size iyi gelecek alışveriş yöntemini deneyin.

Defter çeşitliliği için Depo61.com e-ticaret mağazası sizin için uygun tercih olur ve tüm siparişleriniz zamanında kapınıza gelir.

Defter türleri nelerdir?

 

Her biri kendine özgü özelliklere ve kullanım amaçlarına sahip birçok defter türü mevcuttur. İşte bazı yaygın türler:

 1. Spiralli defterler: Bunlar, açıldıklarında düz durmalarını sağlayan spiral ciltli defterlerdir. Not almak için uygundurlar ve çeşitli boyutlarda ve sayfa stillerinde gelirler.

 2. Kompozisyon defterleri: Bunlar dikilmiş ciltli ve karton veya kağıttan yapılmış kapaklı defterlerdir. Okullarda yaygın olarak kullanılırlar ve çeşitli renklerde mevcutturlar.

 3. Ciltli defterler: Bunlar daha fazla dayanıklılık ve koruma sağlayan sert kapaklı defterlerdir. Genellikle günlük tutmak için veya kişisel planlayıcı olarak kullanılırlar.

 4. Madde işaretli günlükler: Bunlar, kullanıcıların görevlerini, hedeflerini ve fikirlerini takip etmelerine yardımcı olmak için madde işaretleri, semboller ve diğer organizasyon araçlarını içeren not defterleridir.

 5. Gezgin defterleri: Bunlar taşıması kolay olacak şekilde tasarlanmış kompakt defterlerdir. Genellikle değiştirilebilir eklerle birlikte gelirler ve kullanıcıların bunları farklı amaçlar için özelleştirmelerine olanak tanırlar.

 6. Eskiz defterleri: Bunlar, özellikle çizim ve eskiz yapmak için tasarlanmış boş sayfaları olan defterlerdir. Farklı sanatsal tarzlara uyacak şekilde çeşitli boyutlarda ve kağıt türlerinde gelirler.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR