1 2 3 >

Şemsiye

Hava koşulları ve şartları fazla olduğunda kaçınma, savunma ve korunma düşüncesi yaratmaktadır. Rahatsızlıktan doğan bu istek ile hava durumunun vücuda zarar vermemesi için bazı tedbirler alınmaktadır. Hava koşulları dediğimizde bazı temel isimler bulunmaktadır. Bunların oluşumu ve ortaya çıkma durumu mevsimlere bağlıdır. Mevsimler üç ay şeklinde yenilenen ve sıralanan dört mevsim olarak göz önüne çıkmaktadır.

Her mevsimde görülebilecek hava durumu yağmurdur.  Yağmurlu havalarda kişi ıslanmamak için tedbir alır. Bunun için ihtiyacı olan şemsiye ürünüdür. Şemsiye her yaştaki bireyin kullanacağı özellikle yağmurlu havalarda ıslanmamak için kullanır. Şık estetiksel görünümü ile çok kullanışlı bir eşyadır.

Şemsiye, eski yıllarda ilk olarak güneşten korunmak için icat edilmiş üründür. Güneşten korunmak ve maruz olmamak için de kullanılmaktadır. Özel dış tasarımı ve yapısı ile iki durumda da rahatlıkla kullanılır ve tercih edilir. İlk yıllarda üzerine sürülen çeşitli yağlarla yapısı oluşturulurken geçen yıllarla daha kullanışlı argümanlarla üretimi sağlanmıştır.

Büyük boy şemsiye modelleri yazları güneşten korunmak ve işletme sahip kişilerin kullandığı bir eşyadır. Daha fazla alana hitap etmesi ile daha büyük alanlarda kullanılır. Yazın deniz kenarlarında ve oturma alanlarında gölge yapmak için ve güneşten korunmak kullanılır. Evinizin bahçesinde veya mekân önlerinde de kullanılmaktadır. Bu büyük yapıdaki şemsiye dışında birey olarak kullanılan daha küçük yapıdaki modelde şemsiyeler bulunur.

Şemsiye, her kişide olması gereken ve havanın bozuk olduğu veya olacağı durumlarda yanında bulundurması gerekir. Yetişkinler için kullanabileceği farklı görsellerde ve renklerdeki ürünler bulunmaktadır. Daha masum bireyler olan çocuklar için geniş hayal güçlerine uyumlu sevdiği karakter ve renkler ile tercih edilebilir. Yetişkinler için daha büyük modeller tercih edilirken çocuklar için üretilmiş küçük boy şemsiyeler bulunmaktadır.

Şemsiye, tasarım ve yapısal olarak metalik iç iskelet üzerine su ve güneş geçirmeyen muşambanın oluşturduğu şekildedir. Açılır kapanır şekilde oluşu ile kullanım olacağı zaman açılıp kullanıma hazır kullanım sağlanmayacağı zamanda toplatılıp istenilen yerde kolayca muhafıza edilebilir, taşınabilirdir. Ağır olmayan pratik kullanım ve farklı artı alternatiflere sahip yapısı ile her kişiye lazım eşyadır.  

Model olarak baston şeklinde şemsiye modelleri iki özeliği aynı anda taşır. Rengârenk renk seçeneği ve dış tasarım ile dikkat çekmektedir. Yetişkinlerin ve çocukların pratik kullanabileceği tarzına ve isteğine göre satın alabileceği geniş ürün yelpazesi ile şemsiye modelleri Depo61’de sizleri bekliyor. Güvenilir online alışverişin keyfini çıkartın.

Özellikle sonbahar ve kış aylarının yağmurlu günlerin değişmez aksesuarı şemsiye çeşitleri rengarenk modelleri ve tüm kaliteli markaların indirimli fiyatları ile Depo61'de. Şemsiye fiyatları ürün kalitesine ve kırma şekillerine göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Şemsiye fiyatları

Kadın şemsiyesi, erkek şemsiyesi, çocuk şemsiyesi modelleri kategorimizde farklı kullanım özelliklerine ve renk zevklerine göre indirimli olarak satıştadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR