₺16,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Temizlik Ürünleri

Temizlik malzemeleri, temizlemek istediğiniz yüzeye veya alana bağlı olarak değişebilir. Bazı yaygın temizlik malzemeleri arasında çok amaçlı temizleyici, cam temizleyici, dezenfektan sprey veya mendil, mobilya cilası, yüzey temizleyiciler, çamaşır suyu, sirke, kabartma tozu ve halılar, zeminler ve banyolar için özel temizleyiciler bulunur. Her ürünün etiketini ve talimatlarını okumak ve bunları güvenli ve uygun şekilde kullanmak önemlidir.

Temizlik Gereçleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Temizlik malzemeleri satın alırken aşağıdakileri göz önünde bulundurmak önemlidir:

 1. Amaç: Neyi temizlemeniz gerektiğini belirleyin ve iş için uygun temizlik malzemelerini seçin.

 2. Güvenlik: Etiketleri ve talimatları dikkatlice okuyun ve temizleyeceğiniz yüzey ve kendi sağlığınız için güvenli olan temizlik malzemelerini seçin.

 3. Etkililik: Kir, pislik ve lekeleri çıkarmada etkili temizlik malzemeleri arayın.

 4. Çevresel etki: Sürdürülebilir ve çevre için iyi olan çevre dostu temizlik malzemeleri kullanmayı düşünün.

 5. Maliyet: Fiyatları karşılaştırın ve uygun maliyetli ve bütçenize uygun temizlik malzemelerini seçin.

 6. Marka itibarı: Kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir geçmişe sahip saygın markaların temizlik malzemelerini seçin.

Genel olarak, güvenli, etkili ve çevre dostu temizlik malzemelerini seçerken aynı zamanda bütçenize uygun olması ve özel temizlik ihtiyaçlarınızı karşılaması önemlidir.

Temizlik İçin Fırça Nasıl Kullanılır?

Fırçalar çeşitli yüzeyleri temizlemek için harika bir araç olabilir. İşte temizlik için fırçanın nasıl kullanılacağına dair bazı genel ipuçları:

 1. Doğru fırçayı seçin: Temizlemek istediğiniz yüzeye uygun bir fırça seçin. Örneğin, yumuşak kıllı bir fırça hassas yüzeyler için uygun olabilirken, sert kıllı bir fırça ağır temizlik için daha iyi olabilir.

 2. Fırçayı ıslatın: Kullanmadan önce fırçanızı su veya temizleme solüsyonu ile ıslatın.

 3. Yüzeyi fırçalayın: Fırçayı kullanarak yüzeyi ileri geri veya dairesel hareketlerle fırçalayın, kiri ve pisliği çıkarmak için yeterli basınç uygulayın.

 4. Fırçayı durulayın: Biriken kir veya kalıntıları temizlemek için fırçayı düzenli olarak suyla durulayın.

 5. Yüzeyi kurutun: Temizledikten sonra yüzeyi bir bezle kurulayın veya kurumaya bırakın.

Kullandığınız herhangi bir temizlik solüsyonu veya alet için talimatları ve güvenlik önlemlerini her zaman okumayı ve gerekirse eldiven ve koruyucu giysiler giymeyi unutmayın.

Çekçekler cam temizliğinde pratik bir temizlik sağlar. Camsil marifeti ile ya da sadece su ile temizlenen camların iz bırakılmadan kolaylıkla bir çekçek marifeti ile temizlendiğini hepimiz biliyoruz.Ayrıca banyo ve diğer pürüzsüz yüzeylerde de sıvı ile yapılan temizlikler için kullanılan tüm temizlik gereçlerini Depo61'den güvenle sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR