₺116,91 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺62,91 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺62,91 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺54,72 KDV Dahil
₺60,80 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺80,91 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Tükendi
₺63,00 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
Tükendi
₺60,75 KDV Dahil
₺67,50 KDV Dahil
1

Sıcak Su Torbası

Sıcak su torbaları, soğuk havalarda yanımızda olan en kullanışlı araçlardan birisidir. İster elektrik ile çalışan ister manuel kullanım sağlayan torbalar, farklı renk ve modellerle çeşitlenmektedir. Kauçuk ve benzeri maddelerden üretilmesi içerisindeki sıcaklığın uzun süreli kalıcılığını arttırmaktadır. Kısa sürede sıcaklık kazanabilmesi ve kullanıma hazır olması pratiklik sağlamaktadır. Uzun süreli bir sıcaklık sağlayamaz ama vücudun ısınması için gerekli zaman için yeterlidir. Farklı boyut ve tasarımlara sahip torbalar, ısınmanıza yardımcı olacaktır.

Kılıflı su torbası, ısıtılan suyun içerisine dökülmesi ile çalışmaktadır. Sıcak suyun cilde teması yanıcılık oluşturduğu için dikkatli kullanılmalıdır. Sıcak su torbasına koyulmaya çalışılan sıcak suyun el titretmeden koyulması gerekmektedir aksi taktirde elinizi yakabilirsiniz. Torbanın dış yapısında bulunan kılıf torbadaki ısı kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda ısınan torba dış yapısı cilde direkt temas etmediği için tahrişi önler. Torbanın ağız kısmındaki kapağın sıkı bir şekilde kapatılması gerekmektedir. Sıcak suyun torbayı yumuşatması, akma ve patlama oluşturabileceği unutulmamalıdır. Çocukların kullanması için güvenilir değildir. Çocuklar için kullanımı yetişkin gözetiminde olmalıdır. Yetişkinlerde kullanırken dikkat etmelidir.

Torba içerisine koyulan suyun soğuduğunda boşaltılmasına özen gösterilmelidir. Kılıflı torbalar çıkartılıp yıkanabilmektedir. Koku yapmaması için kapağı açık bir şekilde veya kuruduğuna emin olduktan sonra kapatıp muhafaza edebilirsiniz.

Elektrikli Sıcak Su Torbası

Elektrikli su torbası, manuel su torbalarına göre daha az risk barındırmaktadır.  İçerisindeki jel maddesinin, kablo kullanılarak fişe takılması ile torba ısıtılıyor. Ardından fişten çıkartıyoruz ve kullanım hazır. Altı saate kadar sıcaklık sağlamaktadır. Herhangi bir patlama, taşma riski bulunmamaktadır. Kontrollü ve hızlı ısınma, ısındığında otomatik kapanma ve hız dengeleme özelliği bulunmaktadır. Kutu şeklinde satılmaktadır. Kutu içerisine kablosu dahildir. Kemerlere takılabilmesi, istenilen bölgeye sabitleme özelliği taşır.

Sağlığımız her şeyden önce gelmelidir. Sıcak su torbalarının sıcaklık seven ağrılar için bulunmaz nimettir. Torbayı ağrı olan bölgeye koyduğunuzda iyi geleceği unutulmamalıdır. İstediğiniz boyutta, renkte ve modellerdeki sıcak su torbaları Depo61’de bulunmaktadır. Web arayüzümüzden arama yapıp istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Ailemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

                                                                                                         

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR