Oyuncak Tır

Tır, araç çeşitleri içerisinde en büyük görünüme ve güce sahip araba modelidir. Farklı model ve tasarımlara sahip kullanımının güç ve daha fazla eğitim gerektirir. Özellikle erkek çocuklarınızın dikkatinin çok çektiği farklı kasa yapısı, renk ve tasarımlara sahip oyuncak tır modelleri ucuz fiyata Depo61’de.

Çocuklarınızın, zihinsel, beceri sel, yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için yardımcı araçlar oyuncaklardır. Motor becerilerini geliştirmek, görsel ve işitsel zekalarını kuvvetlendirmek için eğleneceği, kendini geliştireceği rengârenk ürün yelpazesi ile oyuncak modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Çocuklar çevrelerinde, televizyonda veya aile bireyleri üzerinde gördüğü herhangi bit objeyi, argümanı dikkati çeker ve ona sahip olmak ister. Zihin güçlerinin kuvvetli olduğu, gördükleri şeyleri anında kayıt eden bir zekâya sahiptirler. Kız çocuklarının örnekleri anne, teyze, hala, babaanne ve anneanne gibi çevresindeki kadın bireyleridir. Erkek çocuklar ise baba, amca, dayı, dede ve diğer erkek bireylerin yaptıklarını taklit eder ve kullandıkları ürünleri isterler. Hangi çocuk kiminle daha fazla vakit geçirirse onun rol ve davranışlarına yönelir.

Tır araç setleri, ön gövdesinde bulunan tır başı ve arkasında bulunan farklı kullanım amaçları doğrultusunda şekillenen kasa yapısı bulunmaktadır. İstek ve arzuya göre baş kısmına takılan kasa istenilen görev dahilinde değiştirilebilmektedir. Oyuncak tır, kasa tarafının farklı modellerde olan özellikle erkek çocukların severek oynayacağı geniş ürün yelpazesine sahip oyuncak araçtır.

Oyuncak tır, ister sadece tır başı olarak isterseniz taşıyıcı tır kasalarına sahip modellerini tercih edebilirsiniz. Tanker tır, dorsesinde yanıcı, tehlikeli madde taşıyabilen yapıya ve modele sahip tır modelidir. Araç taşıma tırı, dorsesindeki alana bir ve birden fazla aracın sığdığı ve onları taşıyan dışarıdan görünebilir yapıya sahip modeldir. Taşıma tırı, arka gövdesinin içinde malzeme taşınabilen kapalı gövdeye sahip düz basit modeldir.

Oyuncak tır modellerini ister tek yapı olarak ister set halinde içeriğinde farklı argümanların bulunduğu oyuncak tır seti ve tır modelleri sizleri bekliyor. Güvenilir online alışverişin keyfini çıkartacağınız, geniş ürün yelpazesi ile Depo61 hizmetinizde. Seçtiğiniz ürünü hızla kargo fırsatı ile kapınıza kadar getirtiyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR