1

Boyama Önlüğü

 

Boyama önlüğü özellikle anaokulu öğrencilerinin henüz kalemle dersten ziyade boyalarla olan ders içi etkinlikleri yaptığı için bu yaş grubu öğrencilerin kıyafetlerini boyama sıçramalarına karşı korumak için giydikleri genellikle kolay yıkanabilir kumaşlardan imal edilmiş kıyafetlerdir. Farklı farklı birçok deseni olduğu gibi çocuklarınızın boy ve kilo durumlarına da uyum sağlayacak ebatlarda üretilmektedirler.

Rengarenk modelleri mevcut olan önlüklerin en temel özellikleri üzerine sıçrayan boya renklerinin kolaylıkla yıkanabilir ve geride leke bırakmaması özelliğidir.

 

Boyama Önlüğü Nasıl Kullanılır?

Modeller genellikle önden kolar geçirilip girilen ve arkadan iplerinin bağlanması ile kullanıma hazır hale getirilen ürünlerdir. Kulanıldıktan sonra çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilirler.

Sulu boya önlüğü çeşitleri şıklıkları ile de beğeninizi kazanıyor. Her bedene ve zevke uygun boyama önlükleri siz resimlerinizi yaparken onlarda yapması gerekeni yapacak. Siz ortaya koyacağınız eserlerinize odaklanın temizliği korumayı boya önlüğü yapsın. Aradığınız tüm boy ve marka desenleriyle Depo61.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR