1 2 3 ... 5 >

Suluk / Matara

 

Suluk modelleri insanaların birçok farklı alanda birçok farklı modelini bir şekilde deneyimlemiş olduğu ürünlerdir. İnsanın en temel ihtiyaçlarının başında gelmesi sebebi ile insanlar suyu sürekli olarak kolay ulaşabilecekleri şekilde bulundurmalarını gerekli hale getirmiştir. 

Günlük hayatımızda ortalama olarak tüketimimize bağlı olarak 2 litre ile 4 litre arasında su tüketiminde bulunmamız gerekmektedir. Özellikle sıcak havalarda ve spor sırasında hızlı sıvı kaybı oluşması sebebi ile su ve diğer benzeri sıvıları sürekli olarak ulaşılabilir şekilde tutmamız gerekmektedir. Bu gibi durumlarda klasik bir pet şişeden daha fonksiyonel ve kaliteli hatta sağlıklı bir ürünle suyunu yanında bulundurmak isteyen kişilerin suluk çeşitleri kullanılması kaçınılmaz olmaktadır.

 

Suluk Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

 

Suluk modelleri özellikle iki alanda fazlaca kullanıldığı görülmektedir. Bunlardan birincisi öğrenciler için okul ortamında kullanılan suluk modelleri. İkincisi ise spor esnasında. Her iki alanda da en temel ihtiyacımız olan suyu temiz ve sağlıklı şekilde taşınması en önemli unsurdur. Bunun için suluk modellerinde cam suluk ya da çelik suluk modelleri tercih edilmektedir. Termos özellikli suluk modelleri ise hem yazın hem soğuk havalarda kullanım fonksiyonları göz önünde alındığında tercih edilmektedirler. Su sızdırmaması özellikle ilkokul öğrencilerinin kullanım kolaylığı açısından çok önemlidir. Suluklarını okul çantası içerisinde taşındığından kitap ve diğer kırtasiye ürünlerinin ıslanma riski ortadan kaldırılması gerekmektedir. 

Spor yapan kişilerin taşıdıkları suluklar genelde termos özelliği taşıyan ürünlerdir. Termos özellikli olmaları sporcuların içtikleri sıvı sıcaklık derecesini sabit tutması açısından sporcuların sağlığına katkı sağlamakta yardımcı olmaktadırlar.

Kendinizin ya da ilköğretim öğrencilerinin ihtiyacı olan tüm suluk modellerini en uygun fiyatlarla Depo61.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR