1

Klasör

 

Klasör özellikle ofis kırtasiye ürünleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kurumsal yazışmalaırn ya da işletmenizle alakalı tüm dökümanlarınızı düzenli bir şekilde arşivlemenize olanak sağlar. Farklı modelleri ile farklı sorunlarına çeşitli çözümler sunan klasör çeşitleri, sonrasında ihtiyaç duyduğunuz bir evrağınızı kolaylıkla bulabilmenize olanak sağlar. Özellikle fazlaca evrak işi olan ve dökümanlarını düzenli bir şekilde saklamak isteyen işletme veya şahısların kullanımına ihtiyaç duyduğu bir üründür. Genellikle fazla sayıda ki kağıtların içlerine konularak üzerlerinde neyle ilgili olduğuna dair etiket bölümüne içeriği hakkında bilgi yazılarak arşivlenen bu ürünler uzun yıllar kullanılabilir dayanıklı ürünlerdir.

 

Noki klasör bu alanda ürettiği pekçok modelle sektörün lider markasıdır. Ofis ve devlet kurumlarının özellikle kullanımı için tercih ettikleri markadır. Değişik pek çok tasarımı ve kullnışlı modelleri ile kullanıcısının zevkinede hitap eden renk çeşitlemeleri ile yerli markalarımızın en önemlilerindendir.

 

Klasör modelleri genellikle mukavva plastik ve metal aksamları ile kağıtlarınızı dış etkilerden de zarar görmeyecek şekilde muhafaza etmek için tasarlanan ürünlerdir. Dijitalleşen ve hayatımızda birçok belgenin arşivlenesinde dijital ortamlar kullanılıyor olsa da evrakların gerçek ortamde belgeleri ile arşivlenmesi hayati br öneme sahiptir. Bu arşivleme işlemi sonrasında istenen evrağın bulunmasını kolaylaştırabilmesi adına özenle yapılması gerekir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR