1 2 3 ... 5 >

Ucuz Duvar Saati

 

Duvar saati modelleri harika tasarım ve tüm modelleri ile evnizi işyerinizi salonlarınızı süslemeye geliyor. Birbirinden şık ve farklı tasarım renkleri sayesinde konseptinize uygun bir model tercihinde bulunma ayrıcalığı sunan markanın tüm modelleri en uygun fiyatla Depo61.com ayrıcalığı ile geliyor. Galaxy markası ile üretilen birbirinden şık tasarım duvar saatleri fonksiyonel özellikleri ile de göz kamaştırıyor.

Evlerinizde, işyerlerinizde  odalarınıza asabileceğiniz duvar saati modellerini dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte sayfamızda satışta olan mutfak duvar saati modelleriyle de mutfağınıza asabileceğiniz duvar saati ürünlerini de beğeninize sunuyoruz.  Bu sayede mutfağınızın dekorasyonunada şıklık katabilirsiniz. Evlerinizde birçok odaya asabileceğiniz ürünleri ofis odalarınıza da asarak farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. İşyerlerinde de; kafe,  restoran, lokanta gibi işyerleriniz için uygun tasarlanmış modelleriyle duvar saatlerinizi güvenle sipariş verebilirsiniz.

Galaxy Duvar Saati

Galaxy duvar saati çeşitlerinin premium modellerinde bulunan termometre ve analog saat göstergeleri gibi modelleri ile kullanışlılık açısından size çeşitler sunuyor. 

Sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz bu harika tasarım dekoratif duvar saatleri ile sevdiklerinizi mutlu edin. 

Üretiminde kullanılan yüksek kaliteli ve ses çıkarmayan akar sistemleri sayesinde sizi asla rahatsız etmez. Cam mineral saat camı sayesinde hem şık hem dayanıklı bir üründür.

Ucuz Duvar Saati

Evininizin iş yerinizin dekorasyonuna yön verecek olan ürünlerin arasında ucuz duvar saati yer almaktadır. Yeni ev, ofis ya da kurum dizayn edenler ya da dekorasyonlarında değişikliğe gitmek isteyenler küçük dekoratif ve konseptlerine uygun biblo ya da diğer dekoratif ürünlerle göze hoş gelen bir dekor oluşturmak isterler. Özellikle evlerin en önemli bölümü olan salonun boyutuna göre uyumlu bir şekilde dizilmiş olan mobilyalar, tercih ettiğiniz diğer ürünler… Evinizin ya da salonunuzun konseptini tamamlayacak hem de ihtiyacınızı da karşılayacak olan duvar saatleri vazgeçilmezdir. 

Dekorasyon konusunda hem göz zevkinize hitap edecek hem de zamanı takip etmenizi sağlayacak olan saatlerin birçok modeli bulunmaktadır. Özellikle duvara asmak istediğiniz ya da masanızı süsleyecek olan saat modelleri için birbirinden şık ve dekoratif tasarımlara sahip galaxy duvar saatleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan dekoratif bu saat modelleri eviniz, işyeriniz ile adeta bir bütün görüntüsü içerisinde olacak ve bakılan yerlere değer katacak. Depo61 ile salonunuzda ya da herhangi bir odanızda toptan fiyat duvar saati modellerine yer verebilir ve konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Birbirinden güzel taşlı duvar saatleri, eskitme, premium modelleri arasında göze güzel gelen ve hoş olan modeller yer almaktadır. Termometre ya da diğer analog göstergeli modelleri ile de kullanım çeşitliği  oluşturabilirsiniz. Saat şekli konusunda ki seçim tamamen kullandığınız alanın konsept ve renk uyumuna bağlı olarak kafanızda bulunan dekorasyona ve size kalmaktadır.

Galaxy Duvar Saati

 

Özellikle galaxy premium duvar saati ev ya da işyeriniz için oldukça iyi tasarlanmış modellere sahiptir. Eski tarz bir görünüme sahip olan salonunuz varsa vintage modellerle hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Odanızda yer alan antika ya da eskitme eşyalarla oldukça uyumlu olacak olan bu model ve renk konuklarınızın da beğenisini sağlayacak. Çocuklarınızın ya da genç yaş bireylerinin odasında tercih etmek isteyeceği de farklı baskılara sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Odanın rengine bağlı olarak ve odanın içerisinde mevcut olan renklere göre seçeceğiniz modeller çocuk ve genç odalarınıza da şıklık, modernlik getirecektir. Saatlerin üzerinde olan baskılarda bulunan çizgi film, sanatsal çalışmalar, dini semboller gibi modelleri de yer almaktadır. Bu sayede herkese uygun tasarımlar da ki modelleri çocukların ve gençlerin de hoşuna gidecektir. Saatlerinizin etrafında bulundurabileceğiniz diğer dekoratif ürünler saatler ile şıklık ve uyum içerisinde bulunacaktır ve bu sayede duvarlarınız daha dolu bir şekilde gözükecektir. Bunun için değişik seçenekleri, doğru şekilde birleştirip bir konsept oluşturabilirsiniz. Dekorasyonda tarz yaratmak isteyenlere önerilebilecek duvar saati özel duruşları ile ilgi çekiyor. Mistik ya da modern, eskiteme ya da modern bir dekorasyon için bu harika ürünleri sizler de değerlendirebilirsiniz. Aktif ve özgün çalışmalar olarak karşınıza çıkan ve evinizi zengin gösterecek harika ürünlerdendir. Hayatınızın çoğu zamanını geçirdiğini evlerinize daha da yaşanası bir hava verebilirsiniz. Dekorasyonunuzun tamamlayıcısı duvar saatleri doğru seçildiğinde harika bir odak olabilirler. Bu yüzden duvar saati özel bir üründür ve seçiminde mutlaka çok çeşit incelenip karar verilmelidir.