1

Deniz Yatağı

 

Deniz yatağı yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığında kendisine tatil ve eğlenmek için zaman ayırabilen ve bu rahatlıkla kendisini bir deniz ya da havuza atabilmiş herkesin üzerinde uzandığını hayal ettiği mükemmel bir su eğlence ürünüdür. Deniz ya da havuz suyu üzerinde üstüne uzanarak dinlenebileceğiniz ya da güneşlenebileceğiniz bu harika ürünler uzun yıllardır yaz eğlencelerindeki en yakın arkadaşlarımızdır.

 

Üretimlerinde kullanılan malzemeler ile çok farklı çeşit ve modelde üretilen bu deniz ürünleri, kafasını dinlemek isteyen ve su eğlencelerini daha keyifli hale getirmek isteyen herkesin en sevdiği ürünlerin başında gelmektedir. 

 

Hava giriş kısmında pompa yardımı ile rahatlıkla şişirilerek istenilen hava seviyesinde geldiğinde hava valfini kapatılması ile kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirilen deniz yatakları yaz eğlencelerinize keyif katıyor. 

Gelişen turizm sektörü ile birlikte insanların deniz ya da havuzda ki eğlencelerini de artırmanın yollarını arayan firmaların klasikleşen deniz yataklarının dışında artık değişik figürler de özellikle hayvan flamingo deniz yatağı temalı ürünler son dönemlerde popülerliğini hızla artırmaktadır.

 

Çocuklarınızın sud yüzme alışkanlığını kazanabilmesi için su ile arasında varolan korkunun ortadan kaldırılmasında önemli bir etken olan bu deniz ürünü anne baba kontrolünde çocukların üzerine yatırılıp kademeli bir şekilde suyun yüzeyine bırakılmasıyla korkularının gittiğini göreceksiniz. Suyun yüzeyinde deniz yatağının üzerinde keyifli zaman geçiren çocuk, suya ve yüzmeye karşı olumlu duygular besleyecektir. Bundan sonrasında yüzme eğitimi vermek tamamen artık sizin elinizde olacaktır. 

 

Deniz yatağı çeşitleri kullanıcılarının boyuna göre farklılıklar göstermektedir. Çocuklar için kısa boy ve daha güvenlikli tasarımları mevcuttur. Hatta çocuklar için sadece bir yatak görünümlü tasarımından öte araba, hayvan figürü gibi pekçok deseni mevcuttur. Hem kendiniz, hem çocuklarınız hem de sevdikleriniz için ideal bir bestway deniz yatağı modelini Depo61.com üzerinden sipariş edenilirisniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR