Toplam 80 / 1163 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Terlik

Terlik, 1400’lü yıllarda hayatımıza girmiş aksesuardır. Geçmiş yıllarda yaşayan insanlar, çıplak ayakla yere değmemek için böyle bir çözüm bulmuşlardır. Terlik, ayakkabılara göre daha rahat giyilip çıkarılan eşyadır. Bu özelliği nedeni ile çokça tercih edilir. Mevsim şartlarına ve kullanılacak mekâna göre çeşitlenmektedir. Evde ve sokakta istediğiniz tarzda ve modelde terlik bulabilirsiniz. Her cinsiyete ayak yapısına ve numarasına uygun terlikler üretilmiştir. Terlik modelleri tekli olarak satılmaz çift olarak satılır. Terlik alırken dikkat edilmesi gerekenlerden, kaymaz tabanlı olmasını dikkat ediniz.

Parmak Arası Terlik

 Yapımı taş devrine kadar uzanan parmak arası terlik, günümüzde de hala çok kullanılmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmesi olan parmak arası terliğe flip-flop da denmektedir. Yapısı olarak kenarları açık düz bir tabanda baş parmağı diğer parmaklardan ayıran bölmeli terliktir.  Plajda kullanımı daha yoğundur. Çünkü içerisinde su ve kum bırakmaz. Açık olduğu için yaz aylarında ayakların serin olmasını sağlar. Parmak arası olması nedeni ile çorap ile giyilmez. Parmak arası terlik seçerken, kayışının sağlam kolay kopmayandan olması gerekir. Kullanılan malzeme olarak deri modelleri tercih edebilirsiniz. Hem günlük düz modeller hem de şık modeller üretilmektedir.  Kolay yıkanabilir ve hemen kuruyabilir yapıdadır.

Ev Terliği

Evinizde, çoraplı, çorapsız özgürce hareket etmek için ev terlikleri çok kullanışlıdır. Sağlam deri tapan ve üstünü kapatan kumaş yapısı sayesinde kışın sizleri soğuktan koruyacaktır. İçinin yünlü kumaş olması ayağınızı ısıtır. Boyutları standart değildir, ayak numarasına göre alınmalıdır. Dışarıda kullanılmaz ev için kullanıma uygundur. Fazla ürünü zedelemeden yıkayabilirsiniz. Kuruması zordur uzun sürebilir.  Çıplak ayak ile dolaşırken ayağınızın kaymaması için kullanmanız gerekmektedir.

Crocs Terlik

Crocs terlik, sağlamlık ve rahatlığı ile popüler kullanıma sahip terlik modelidir. İsminden de anlaşıldığı gibi croslite adındaki malzemeden üretilmiştir. Yaz kış fark etmeksizin her mevsim kullanıma uygun üretilmiştir. Arka tarafında bulunan aparat sayesinde ayağınızı sabitleyebilmektesiniz. Hem günlük kullanımda hem de ev konforunda kullanabilirsiniz.

Topuklu Terlik

Topuklu terlik modelleri, diğer modellere nazaran yapısı gereği daha algoritmalı yapıdadır. Kullanıcılara daha şık ve estetiksel görünüm sağlamaktadır. Ayak yapısının daha dik olmasının sağlaması boy sorunu yaşayanlar için çok kullanışlıdır. Günlük kullanımda daha çok tercih edilmektedir. İstediğiniz tarzda ve modelde ürün çeşitleri vardır.

Her terlik modelinde, her cinsiyete ve ayak numarasına göre ürün üretimi sağlanmaktadır. Kadın terlik modelleri, erkek terlik modelleri ve çocuk terlik modellerine Depo61.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Ailemize katıldığınız ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR