Tükendi
₺54,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺79,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
1 2 >

KURUMSAL DEFTER

 

Kurumların hayati önem taşıyan ve olmazsa olmazlarından bir kırtasiye ürünü olan kurumsal defterleri artık tedarik etmek çok daha kolay. Kurumların satın alma sorumluları, kurumsal defterinizitedarik ederken toplu siparişlerinizde uygun fiyat almak için teklif sunma dönemini bitirmek  ister misiniz?

 

Okul, İşyeri ve Ofis Defterleri Burada

Zaman kaybetmeden ihtiyacınız olan defterinizi kurumunuza ulaştırmak için internet satışıyla işinizi kolaylaştırın. Kareli defter, çizgili defter gibi modelleri ile kurumsal defter çeşitliliğinin oldukça yaygın olduğu e-ticaret mağazacılığında uygun fiyatları ile tedarik edildikten sonra memnun bırakan ve bir kez daha ihtiyaç duyulduğunda tercih edilen e-ticaret sitesi Depo61.com beklentinizi karşılıyor. İster tek ürün olsun isterse toplu sipariş olsun müşterinin talebi yerine getiriliyor. Bu anlayışla hizmet kalitesi sağlanıyor.

Sizde  ürün ve hizmet kalitesini tercih ediyorsanız siparişinizi oluşturun ve zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı tamamlayın. Kurumunuzun gözden kaçan hiçbir ihtiyacı olmasın.

C- Kütühane Defteri

Gelişen tekonoloji ile birleştiren ve her okulda yapımına devam edilen c kütüphaneler öğrencilerin eğlenceli vakitler geçirerek öğrenim sağlayabileceği interaktfi kütüphaneler durumundadır. Bu kütüphanelerde bulunan kitaplar öğrencilere emanet verildiğinde işlenmesi için lazım olan kütüphane defteri modellerini uygun fiyatlarla sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak ve düzenli kayıtlar oluşturabileceğiniz bu defterler sayesinde hiçbir kitap kaybolmayacaktır ve istediğiniz şekilde kayıt altında kalcaktır. Ayrıca öğrencilerin ders içi ve özel olarak yabancı kelimelere pratik yapan kişilerin her zaman yanında taşıyabilecekleri kelime defteri çeşitlerini de kurumsal defterle kategorimizde bulabilirsiniz.

 

Ders Defterleri Toptan Fiyatlar

 

Okullarde en sık kullanılan ve her sınıf için ihtiyaç duyulan ders defteri plastik kapaklı tel dikişli modelleri ile uzun süre kullanıma dayanıklı ürünler olmalıdır. Öğretmenlerin ders içi etkinlikleri ve sınıf mevcutlarını kayıt altına aldıkları bu defterle hem öğretmenlerin izlenebilir olmalarına hemde derslerin bir program çerçevesinde ilerlemesini sağlayan defterlerdir. Okul kurumsal defterleri içerisinde en çok kullanım ihtiyacı duyulan defter modelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR