Tükendi
14,90 TRY KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
43,00 TRY KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
1 2 >

Sinek İlacı

Sinek ilacı çeşitleri özellikle yaz aylarında ihtiyacı duyulan ve kullanım amacına ve şekline göre farklı türleri olan, ev ve işyerleri için bulundurulması gerekli olan ürünlerin başında gelir. Bilhassa yaz aylarında artan ve can sıkıcı olmaktan öte insanları hasta dahi edebilen sivrisinekler için sıklıkla kullanımına ihtiyaç duyulur. İçerisinde kullanılan malzemeler sayesinde kokulu veya kokusuz sinek ilacı gibi modelleri mevcuttur. Kullanıldığı alanda ki sinek ve türevi olan canlıları kısa sürede öldürüp insan sağlığına etki etmeyen bu ürünler sayesinde özellikle geceleri rahat bir uyku çekebilmek mümkün olmaktadır.

Sinek ilacı fiyatları gördüğü  işlev ve sağladığı konfor açısından bakıldığında ucuz denilebilecek ürünlerdendir. Ürünün fiyatı kokususluğu ya da etkinliliği gibi sebeplere bağlı olarak artışlar gösterebilir. 

Son yıllarda sıkma sinek ilaçlarından ve haşere kovuculardan ziyada prize takılarak haşere kovucu olarak kullanılan likit ya da tablet şeklinde piyasada bulunan ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünler prize takılarak aktif hale getirilir ve önderilen kullanım alanı içerisinde ki haşeratı uzaklaştırarak yaşanabilir bir ortam oluşturur. Kullanım şekli ve tesiri konusunda ürünlerin kullanım klavuzlarında yada paket arka kısımlarında detaylı açıklamalar bulunmaktadır. Genel itibari ile her iki tür sinek ilacı modelininde kullanım şekli ve mantığı aynıdır.

Standart olarak kullanılacak bölge boşaltılır, çocuklar çıkarılır ve ürün uygulanarak kapı ve pencereler kapatılır, bu sayede içeride ki kullanılan ilacın tesiri ile istenmeyen haşerattan kurulunur. Daha sonra sinek ilacı uygulanmış bölgeler havalandırıldıktan sonra yaşamaya uygun hale getirilir.

Sinek ilaçları üretildiği pekçok modelle insan sağlığına zarar vermeden dış havada da insan cildine sıkılarak ve bu şekilde sineklerden korunum sağlayacak şekilde modelleri de üretmeyi başarmıştır. 

Özellikle yaz aylarında ki dış oturmalar da balkon keyfi ya da pikniklerimizde bizi ve çocukalrımızı rahatsız eden sinek gibi haşerattan bu ilaç türünü kullanarak rahatlıkla korunabiliriz. Sinek ilacı modellerine bakıldığında sağladıkları konfor düşünülürse fiyat olarak uygun fiyatlı ürünlerdir. 

Yaz aylarının özellikle akşam keyiflerini ve gece uykularını kabusa çeviren sivrisinek sokmaları ve sesleri bu ilaçlar sayesinde son bulur ve bize yazın keyfini çıkarmak kalır.

Sinek ilacı ve tüm haşere kovucu ilaçları Depo61.com üzerinden en ucuz fiyat ve hızlı kargo ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz tüm ürünler de olduğu gibi bu kategorimizde ki ürünlerde faturalı olarak gönderilmektedir. Tüm siparişlerinizi güvenle verebilirisniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR