1

Şönil

 

Şönil son yıllarda özellikle anaokulu kırtasiye ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ders içi etkinliklerde kullanılan bir üründür. Ürün genellikle 100 cm den kısa boyutlarında tuüylü tel parçalarına denir. Kıvrılarak değişik şekiller verilerek etkinlikler yapılan bu ürünlerin farklı birçok rengi ve modeli mevcuttur. Simli ve simsiz modelleri en çok tercih edilenleridir.

 

Genellikle kıvrılarak farklı figürlerde hayvan ya da eşya gibi nesneler oluşturulur. Anaokulu çocuklarının el kol becerilerini geliştirirken hayal gücünün gelişmesini destekler.

Şöniller genellikle karışık renklerden oluşan paketler içerisinde satılan ürünlerdir. Hayal gücünüzü kullanarak değişik süsleme işlemlerinde kullanabilirsiniz. 

 

Şönillerin Kullanım Alanları

Şönil modelleri içerisinde ip parçacıklarını diri tutmaya yarayan metal bir ip mevcuttur. Bu sayede istediğiniz kıvrıma ulaştırdığınız da istediğiniz şekli alır ve o şekilde kalır. 

Doğumgünü ve diğer özel gün süslemelerinde harf ve rakam gibi süslü sembeller yapmakta sıklıkla tercih edilir. 

Ponpon çeşitlerinden kullanımınıza uygun modelleri şönillere geçirerek farklı figürlemeler yapılabilir.

 

Okul kırtasiye ürünleri, süsleme ürünleri ve şönil çeşitlerini online kırtasiye alışveriş mağazanız Depo61.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR