Tükendi
₺646,20 KDV Dahil
₺718,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.037,70 KDV Dahil
₺1.153,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.146,60 KDV Dahil
₺1.274,00 KDV Dahil
Tükendi
₺521,10 KDV Dahil
₺579,00 KDV Dahil
Tükendi
₺494,10 KDV Dahil
₺549,00 KDV Dahil
Tükendi
₺333,90 KDV Dahil
₺371,00 KDV Dahil
Tükendi
₺166,50 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
Tükendi
₺377,10 KDV Dahil
₺419,00 KDV Dahil
Tükendi
₺539,10 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
Tükendi
₺2.284,20 KDV Dahil
₺2.538,00 KDV Dahil
Tükendi
₺494,10 KDV Dahil
₺549,00 KDV Dahil
Tükendi
₺251,10 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.648,80 KDV Dahil
₺1.832,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
1

Şişme Havuz

 

Şişme havuz modelleri sıcak yaz aylarının hem küçükler hem büyükler için keyifli zaman geçirebilmeleri için tasarlanmış kullanıcısının isteğine göre pekçok farklı modellerde üretilmiş olan deniz ve havuz ürünlerindendir. Yaz geldi okullar bitti şimdi keyif ve eğlence zamanı. İsterseniz evinizde isterseniz balkonunuzda, havuz ya da deniz kenarında keyifli zamanlarınıza eğlence katan bu ürünler kullanıldıkları malzeme oranında uzun süre kullanılabilirler.

 

Yaz aylarının en büyük sorunlarından birisi de sıcak ve bunaltıcı havalardır. Özellikle sıcak hava nemle birleştiğinde insanların terlemelerine ve hızla su kaybına neden olmaktadır. Bu sebeplerle dolayı insanların sıkça su tüketmeleri ve vücut ısılarını düşürmeleri gerekmektedir. Bunun için klima ya da vantilatör gibi ürünler kullanılır. Bunun dışında insanların hem serinlemeleri hem de eğlenceli zaman geçirebilmeleri için havuz, ya da deniz gibi su eğlence alanlarına akın etmektedirler. Her ne kadar deniz ve diğer serinleme mekanları bu imkanları sunsa da insanların ev ortamında ya da bahçe veya denize girme korkusu olan çocukları için mutlaka şişme havuz çeşitlerinden kullanması gerekmektedir.

 

Şişme Havuz Fiyatları

 

Şişme havuz fiyatları genellikle üründe kullanılan malzemelerin standart olması sebebi ile ebatları ile doğrudan bağıntılı olarak değişmektedir. Havuzlar büyüdükçe fiyatlarıda ooranda artmaktadır. Havuzların kapladığı alan ve çocuklarınızın boylarını dagöz önünde bulundurarak derinlik tercihinide yapabilirsiniz.

Özellikle çocukların eğlenebilmeleri ya da suya girme korkusu olan çocuklarınızın erken yaşta suya girme alışkanlığı kazanabilmeleri için çocuk havuz fiyatları Depo61.com üzerinden en ucuz fiyatlarla satılmaktadır.

 

 

Yüzmeye İlk Adım Şişme Havuz Modelleri İle Atılır

 

Rengarenk modelleri ve farklı fonksiyonları ile çocuklarınızın sahip olmak isteyeceği bu modeller ev ortamlarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlara sahiptir. Balkonunuza yerleştirebileceğiniz farklı ebatlarda ki şişme havuzlar ile içine bir defa su doldurunçocuklarınız günlerce balkonu havuz sefasına çevirsinler. Ürünlerin farklı ebatlarda yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi pek çok modeli bulunmaktadır. İhtiyacınız olan modeli kullanım alanınıza uygunluğunu planlayarak sipariş verebilirsiniz. Dünya da ve ülkemizde bu alanda sektörün akla ilk gelen kaliteli markası Bestway şişme havuz modelleridir. Farklı boyutlarda ve rengarenk modelleri ile isterseniz ağız yolu le isterseniz pompa ile şişirebileceğiniz şekilde tasarlanmış bu ürünler kaliteli malzemesi sayesinde kolay patlama, su sızdırma gibi problemlerle size problem çıkarmaz.

 

Kullanım sonrası hava deliklerinin tıpasını açarak hava tahliyesini sağlayabilirsiniz. Hava tahliyesi sağlandıktan sonra  küçülmüş boyutu ile kolaylıkla muhafaza edilebilir. 

Denize, pikniğe giderken arabanızın bagajında taşınması oldukça kolay olan bu ürünlerle gittiğiniz yerde pompa yardımı ile şişirerek çocuklarınız için mükemmel bir eğlence alanı oluşturacaksınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR