₺990,00 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺2.969,10 KDV Dahil
₺3.299,00 KDV Dahil
₺2.545,20 KDV Dahil
₺2.828,00 KDV Dahil
Tükendi
₺854,10 KDV Dahil
₺949,00 KDV Dahil
Tükendi
₺197,10 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
1

Vantilatör

Özellikle yaz mevsiminde havadaki sıcaklık farklı insan bünyesini bunaltmakta ve yormaktadır. Özellikle kapalı ortamlarda sıcaklıkta bunalan kişi kendine alternatif çözüm bulmak ister. Bu çözümler içinde yelpaze, kapı pencere açmak, klima çalıştırmak gibi çözümlerin olduğu gibi vantilatör kullanmakta en belirgin yöntemlerden birisidir.

Değişen teknolojik imkanlar gün geçtikçe hayatımıza yeni teknolojik araç gereçler katmaktadır. İhtiyaç ve kolaylık sağlamak için üretilen bu ürünler insanların bu değişime ayak uydurmasını ve eşlik etmesini sağlar. Vantilatör, almış olduğu bir güç sayesinde içerisinde bulunan pervanelerin hareket ederek ortama rüzgâr gibi esinti sağlamasıyla çalışmaktadır.

Özellikle yaz aylarında evin bunaltıcı sıcaklığından etkilen kişi çalıştıracak olduğu bir vantilatör sayesinde serinliğe kavuşmuş olur. Yapı olarak farklı fonksiyonlarda olan bu ürünler daha alan olarak büyük ortamlarda ayaklı vantilatörler denilen ürünler tercih edilmektedir. Elektrik enerjisi ile çalışan tüm modeller farklı ortamlardaki enerji kaynağına göre yön kazanmaktadır. Evlerimizde kullandığımız ayaklı vantilatör evlerimizde bulunan priz başlıklarına uyumludur. Üzerindeki ayarlama düğmeleri ile istediğiniz hızda serinlik gücünü arttırabilir ve azaltabilirsiniz. Ayaklı yapısı sayesinde devrilme gibi durumlar söz konusu olmaz. Aynı zamanda yukarı aşağıya doğru uzunluk ayarı ve pervane deki yön değiştirme özelliği de sizlere daha iyi hizmet sunar. Pervanedeki hareketin yakınlardaki bir eşya veya size zarar vermemesi için üzerinde korunaklı parmaklıklar bulunmaktadır. Tüm vantilatör modellerinde pervanelere el hareketi ile çalışma sağlanmaz.  

Sade oda içi değil masa üzerinde çalışırken serinlemek isterseniz size göre ürünler de bulunmaktadır. Boyut olarak daha küçük yapıdadır ama iş görünüşlülük açısından çok kullanışlıdır. Fazla alan kaplamaz ve masa üzerinde sabit durabilmesi için özel ayakları mevcuttur. Bu modellerde ister USB başlıklı olarak isterseniz priz başlığı ile enerjisini sağlayabilirsiniz.  

Bu modellere ek olarak arabalarınızda kullanabileceğiniz fonksiyonlardaki araç vantilatörü de üretilmektedir. Ayak kısmında araçların hareket esnasında düşme gibi durumları engellemek için araç içerisindeki plastik panel veya cama montajlanabilir vakumlu sistemden oluşmaktadır. Araç içerisinde güç enerjisini sağlayabilmek için çakmaklık denilen bölüme özel başlıklı olarak tercih edebilmektesiniz.

Farklı boyutlarda ve renklerdeki ürün seçeneği ile göz zevkinize ve dekorlarına tamamlayıcı ürün sağlamaktadır. Farklı ürün modelleri ve vantilatör çeşitlerini Depo61.com adresinden temin edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Toptan Vantilatör

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için en etkili çözümlerden biri olan vantilatörler, ev ve işyerlerindeki konforu artıran vazgeçilmez birer yardımcıdır. Vantilatörler, güçlü motorlarıyla donatılmış döner pervaneleri sayesinde odaları serinleterek sıcak havayı dolaştırır. Bu sayede, yaşam alanlarında ve çalışma ortamlarında rahat bir atmosfer sağlarlar.

Gelişmiş teknoloji ve şık tasarımlarla donatılmış olan modern vantilatörler, sessiz çalışma özelliği ile dikkat çeker. Bu sayede, odada rahatsız edici gürültüler olmadan serinlik keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli hız seçenekleri ve yönlendirme özellikleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ayarlanabilirler.

Ev tipi masa üstü vantilatörlerden, daha büyük odalar için tasarlanmış standart veya kule tipi modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kompakt tasarımlarıyla az yer kaplayan vantilatörler, kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca, enerji verimliliği ile de dikkat çeken bu cihazlar, elektrik tüketimini minimum seviyede tutarak çevreye duyarlı bir tercih sunar.

İnovatif vantilatör çözümleriyle sıcaklık problemlerini ortadan kaldırmak artık çok daha kolay. Serin ve ferah bir ortamda rahatça vakit geçirmek için siz de modern vantilatör modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran ve konforunuzu artıran vantilatörler, sıcak yaz günlerindeki en iyi dostunuz olacak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR