Toplam 80 / 151 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Puzzle

Puzzle, oyuncak çeşitleri içerisinde hobi amaçlı olarak grupla veya tekil olarak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak harika kutu oyunlarındandır. Parça sayısına ve üzerinde ki resimlere göre çok farklı çeşitlilikler gösterebilir. +3 yaş grubundan başlayarak tüm yaşlar için uygun olan bu eğlenceli ve zeka geliştirici oyuncak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyacak.

Lisanslı puzzle modellerinin üzerinde yer alan figürler sayesinde çocuklarınız eğlenirken, gelişimlerine de katkı sağlayacak harika tablolar ortaya çıkaracak. 

İsterseniz yeniden defalarca yapabileceğiniz bu ürünler, isterseniz alt tablasına tutkalı ile yapıştırarak tablo olarakta kullanabilirsiniz.

Yapboz olarakta adlandırılan bu ürünler her yaş için ideal oyuncaktır.

Anaokulu öğrencilerinin severek oynadığı puzzle modelleri en ucuz fiyat garantili pekçok çeşit ve marka ile Depo61.com'da sizleri bekliyor.

3D Puzzle

3d puzzle çeşitleri ile harika figürler ortaya çıkarabilir, eviniz için dekoratif ürünler oluşturabilirsiniz. Yapım şeklini anlatan kullanım klavuzu ile birlikte çözüm bulamadığınız anlarda işinizi kolaylaştıracaktır. İsterseniz Eifel isterseniz Sultan Ahmet cami, istediğiniz modeli seçin ve hemen yapmaya başlayın. 

Keyifli zamnlar geçirin, eğitici öğretici ve zihinsel gelişimi destekleyici özelliklerinden yararlanın ve evinize harika bir dekoratif ürünü katın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR