₺119,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺69,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
Tükendi
₺49,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Kar Küresi

Kar küresi şekil ve tasarımı ile daha çok sevgililerin ve yılbaşında hediye olarak akla gelen ilk üründür. Zarif tasarımları ve içerisinde yer alan farklı tasarımlı 3 boyutlu figürleri sayesinde hemen hemen her duyguyu ifade etmek için kullanılabilirler. İnsanlar sevdiklerine sevgisini belli etmek için ilk çağlardan bu yana sürekli olarak birşeyler hediye ederler.. Bu hediye çeşitleri bazen bir ihtiyaca yönelik, yemek, içmek, giymek için kullanılabilen ürünler olurken bazende sadece seni hatırlatacak bir biblo bir süs eşyası hediye edersin. Ülkemizde ve dünyada özellikle son yıllarda en çok tercih edilen hediyelik eşyaların başında kar küreleri gelmektedir. Kar kürelerini diğer hediyelik eşyalardan ayırt eden ve ön plana çıkmasına yardım eden en temel özelliklerin başında konsept bir temayı barındırıyor olmasıdır.

Kar kürelerinin içerisinde ki figürler bazen iki sevgili iken bazen bir sevimli hayvan dostumuz ya da bir noel baba figürü. Bu kadar çok fazla çeşitliliğin olması her duyguyu aktarabilmesi açısından önem arzetmektedir. 

 

Işıklı Kar Küresi

Kar küreleri bir diğer hediyelik eşya olan müzik kutularını da içerisinde barındıran bazı modelleri de mevcuttur. Genellikle pilli ya da alttan kurmalı mekanizması sayesinde kar küresinde ışık yanar ve güzel bir melodi çalar. Rengarenk ışığı ve sevimli melodisi ile ışıklı kar küreleri modellerin içerisinde en çok tercih edilen modellerdir. 

 

Sevdiklerinizi karlar başından aşağı yağarken, harikamelodisi ile ışıklar saçan ışıklı kar küresi modelleri ile mutlu edin!

 

Birbirlerine sevgisini göstermek için illa ki sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı ya da doğum günleri gibi özel günleri bekleyen kişilerin alel acele hediye bulma telaşlarında genellikle orta bütçeli kişilerin en çok tercih ettikleri hediyelik eşyadır.

Elinize alıp ters çevirip yumuşak bir şekilde sallayın ve beyaz kar görünümlü taneciklerin kürenin üst tarafına ulaşmasını sağlayın. Ardınban sesli ise kurma ayarını yapıp zemine koyun ve dikkatlice karların ahenkle aşağı doğru ağır çekimle süzülüşünü izleyin. Karşısında izleyene derin hayaller kurduran zarif kar küreleri evinizin ya da işyerinizin masasını, vitirinini süsleyen bir biblo olarakta kullanılabilir. 

Kar Küresi Özel Tasarım

Türkiye'de ilk ve tek olma özelliğine sahip kişiye özel kar küresi üretimi ile sevdiklerinize özel hediye verebileceğiniz size özel tasarlanmış model kar küresi çeşitleri. Yerli üretim el işçiliği ile üretilen kar küresi modelleri ile benzersiz bir hediyelik ürün modeli.