₺107,10 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺210,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
₺479,00 KDV Dahil
Tükendi
₺115,00 KDV Dahil
Toplam 80 / 337 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Oyuncak Bebek

Geçmişten günümüze değişen yaşam şartları ve teknoloji gün geçtikçe bizler yeni duygular, hisler ve argümanlar katmaktadır. Oyuncak bebek, yaşam boyunca popülerliğini kaybetmemiş sağlam bir yer edinmiştir. Her yaş gurubuna ve cinsiyete uygun oyuncak bebekler bulunmaktadır.  Tercihe göre farklı çeşitler bulunmaktadır. Farklı fonksiyonellere sahip olan oyuncak bebekler çocukların büyümesinde destekçi bir rol almaktadır.  Sayı sayan bir oyuncak bebek, çocuğun yaş gurubuna yakın olduğu için onunla iletişime geçmesi iletişim yeteneğini güçlendirmesine yardımcı rol almaktadır. Yatarken uyku arkadaşı, oyun oynayacağı zaman oyun arkadaşı olabilmektedir.

Çocuk sağlığı için farklı kumaş ve yapılarda da oyuncak bebekler üretilmektedir. Günümüzde çokça popüler olan el dokuması amigurumi oyuncak bebekler kullanılmaktadır. Bunlar kullanış ve sağlamlık açısından plastik bebeklere göre daha uzun ömürlüdür. Plastik bebekler, yapısı gereği farklı bir yapı ve malzemeye sahip olduğu için kaliteli olmalıdır.

Her oyuncak türünde de olduğu gibi oyuncak bebekte çizgi film karakterlerine çeşitliliğini arttırmaktadır. Çizgi film izleyen bir çocuk gördüğü karakter ile ilgili olan bebeğe olan isteği daha çoktur. Oyuncak bebek üreticileri bu düşünce ile ürünleri üretmektedir.

Barbie Bebek

Oyuncak bebek, çocuğun yaşam boyunca değişmeyen tam tersi gelişen bir oyuncağıdır.  Annelik duygusunu içinde bulunduran bir kız çocuğunun hayallerini süsleyen bir oyuncaktır. Barbie bebek, en çok tercih edilen oyuncak bebek türlerinden biridir. Yapısı gereği ile estetiksel bir yapıya sahip olan Barbie bebek, kişiye dış görünüş olarak farklı algılar yaratmaktadır. Uzun boy, ten rengi çeşitleri ile, güzel saçları ve fiziksel yapısı ile çocuğa dış görünüş olarak özentilik katmaktadır. Her bireyin isteyeceği kiloya, göz rengi ve saçlara sahip olan Barbie bebek, çocuğun o bebek ile rahat oynamasına sağlar. Farklı mesleklere yönelmelerine de katkıda bulunmaktadır. İlerleyen yaşlardaki çocuklar Barbie bebeğine kıyafet dikmesi terzilik mesleğini yapmasını güçlendirerek el becerilerini arttırır. Saçların farklı şekiller vermesi kuaför olma duygusunu arttırır.

 Ebeveynler çocukları için her zaman en iyisini ve ürün olarak kalitesini tercih etmektedir. Ebeveynlerin bir oyuncak bebekten beklentileri çocuklara göre daha çoktur. Parçalara ayrılma durumu konusunda tercih etmek istemeyen bir ebeveyn çocuğunun motor becerilerinin gelişmesi için tercih edebilmektedir. Oyuncak bebek çeşidi olarak konuşan, hareket eden, dans eden, şarkı söyleyen, çocuk sal duyguları katan bebekler daha çok ilgi görmektedir. Farklı mimikler katan bebeklerde çocuğun ilgisini çekmektedir.

Aklından geçeni kapına getiren aile depo61, ürün çeşitliği ve kalitesiyle her zaman hizmetinizdedir. Bizi tercih eder ailemize katılırsanız çok mutlu oluruz. Aynı zamanda hayatınızın her anında ürünlerimizle sizlere eşlik etmekten bizlerde çok mutluluk duyuyoruz. Sattığımız her ürün  eksiklik değil ailemiz için yeni bir üye demektir.

                                                                                               

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR