₺1.161,90 KDV Dahil
₺1.291,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺1.161,90 KDV Dahil
₺1.291,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Tükendi
₺121,50 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
Tükendi
₺121,50 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
Tükendi
₺242,10 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
Tükendi
₺629,10 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
Tükendi
₺629,10 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
Tükendi
₺116,91 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
1

Paten

 

Oyuncak patenler, genellikle çocukların dengeyi geliştirmesi ve eğlenmesi için tasarlanmış küçük, plastik veya metal malzemeden yapılmış patenlerdir. Bu tür patenler, genellikle tekerlekleri veya kayışları olan ayakkabılar şeklinde tasarlanmış olup, çocuklar genellikle ev içinde veya dışarıda oynamak için kullanabilirler. Oyuncak patenler, gerçek patenler gibi yüksek hızlara veya zorlu hareketlere uygun değildir, ancak çocukların temel denge ve koordinasyon becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirler. Ayrıca, çocukların fiziksel aktivite yapmasını teşvik ederek sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik edebilirler. Ancak, çocukların oyuncak patenlerle oynarken güvenliklerini sağlamak önemlidir ve uygun koruyucu ekipmanların kullanılması gerekebilir.

Eğlenmek, eğlendirmek herkesin ihtiyacının olduğu aktive olacağı bir yapıdır. Spor yaparak, kendimize bir meşgale bularak zamanımızı boşa harcamamış oluruz. Bütün bunları aynı anda yapabileceğinizi biliyor musunuz? İhtiyacınız olan bir eğlence aracıdır.

Paten hem spor yapmanızı hem de eğlenmenizi sağlayan bir araçtır. Hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği bu araç, aktive yapmanızı ve zamanınızı güzel geçirmenizi sağlamaktadır. Ayakkabı şeklinde giyilebilen ve alt tarafında tekerleklerin bulunduğu yapıdadır. Kullanmak için eğitim almak gerekmektedir aksi taktirde kendinize zarar verebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paten seçimi yaparken öncelik sağlamlık ve ayak numaranıza göre olmalıdır. Ardından istediğiniz görsellikteki ürünü seçebilirsiniz. Fakat kullanım esnasında yanlış bir hareket ve darbelere karşı tedbir alınması gerekmektedir. Kask ve dizlik ile birlikte kullanım önerilmektedir. Paten için zemin de çok önemlidir. Zemin düz ve sert yapıda olması gerekmektedir. Zemin yapısı girintili çıkıntılı olması patenin işlev görmesini engelleyebilir ve ters hareket yapmanıza sebep olabilir. Ayağınıza uygun numarayı kullanmalı ve ayaklarınızı saran bantları sıkı bir şekilde yapıştırmalısınız. Ayağınız paten içerisinde, ne çok sıkı nede bol olmamalıdır. Farklı zeminlerde ve beklentilerde ilerlemek istiyorsanız kendinize daha profesyonel bir paten tercih etmelisiniz.  Paten; bot, tekerlekler ve fren sisteminden oluşmaktadır. Ürünlerin eksiksiz ve sağlam olmasını dikkat ediniz. Kurulum yaptıktan sonra yetişkin kullanımı için ise kendiniz sağlamlık test ediniz. Çocuğunuz için aldığınız patan de yine ilk testi siz yapın veya sizin kontrolünüzde olmasına dikkat ediniz.

Aslında paten denildiğinde akla gelen bir diğer spor aracı buz patenidir. Buz pateni adından da anlaşıldığı üzere zeminin buz olduğu yerde kullanılır. Alt kısmında uzun ince çelik bir yapının olduğunu görmekteyiz. Buz pateni daha profesyonel bir spor halindedir. Her zeminde yapılamaz, kendine özgü zeminin sağlanması gerekmektedir. Buz pateni yapmak, günümüzde de hala favori bir eğlence ve spor dalıdır. Tekerlekli paten, daha düz zeminler ve her bireyin yapabileceği daha kullanışlı halidir.

Tekerlekli paten eğlenerek spor yapmayı aynı zamanda bir yerden bir yere giderken size ulaşım aracı görevi sağlamaktadır. Profesyonel olarak da tekerlekli ve buz paten yarış olarak da yapılmaktadır. Kendiniz ve çocuğunuz için paten almak istiyorsanız sizleri ailemize bekliyoruz. Farklı görsel ve modeldeki paten modelleri Depo61’de. En uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın deriz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR