₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Hızlı Kargo

Hamsi Kalem

Kırtasiye ürünlerinin en başında aklımıza gelen materyal kalemdir. Yazı yazmak, resim çizmek, imza atmak ve diğer birçok amaç ile kullanılan bu araç hayatımızda geniş bir alan kaplamaktadır. Kalem, içerisinde olan mürekkep, kurşun veya boya ucunun etrafına saran plastik veya tahta parçanın oluşturdu bir modeldedir. Farklı zeminler üzerinde çizimler için daha farklı kalem modelleri kullanılmaktadır. En basit anlamda düşündüğümüzde kâğıt üzerine kalem ucunun değmesi ve hareket ettirilmesi ile çizim ve yazım sağlanmış olmaktadır.

Eğitim öğretimin ilk başlangıcı ev ortamında yapılan etkinliklerde bireyin kalem ile olan bağı başlamaktadır. Zamanla, büyüdükçe amacı ve tarzına göre o kalem şekillenmekte ve değişime uğramaktadır. Sadece ucundaki özelliği olarak değil dış görünürlüğünde değişikliğe uğrayabilmektedir.

Kullanacak olan kişinin tarzına ve zevkine göre farklı modellerde kalem modelleri üretilmektedir. Bunlardan bir tanesi de günümüzde çok yaygın olan bir model olan hamsi kalem olmuştur. Özellikle Karadeniz’in masmavi denizlerinde yaşayan hamsi balık türünün görsel olarak benzetilmesi ile oluşmuş bir üründür. Yöresel, şakalaşma, komiklik yaratmak gibi veya tamamen ilgi çekici ve hoşuna gitme sonucu bu ürüne olan talep artmaktadır.

Hamsi kalem dış görsel olarak balık türü olan hamsi hayvanına benzeyen iç özellik olarak mavi tükenmez kalem özelliği sunan bir üründür. Ürün ölçülerini ve görselini Depo61 sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz veya şaka espri yapmak amacı ile kullanmak istiyorsanız bu ürün tam size göre.

Hamsi kalem üzerinin hamsi derisi görünümüne sahip iki adet hamsi gözünün ağız ve detayların çok belirgin olduğu bir modele sahiptir. Şeffaf kuyruk modelli kapak sayesinde muhafıza ve taşıma halinde mürekkebin akmasını ve yanlış çizimleri engeller.

Sadece mizah amaçlı değil pratik estetiksel dış görünüm ve kullanım kolaylığı ile istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. İster cebinizde ister çantanızda fazla yer kaplamadan muhafıza edebileceğiniz mavi tükenmez renk özellikli bu ürünü Depo61’den temin edebilirsiniz.

Tekli veya toplu set halinde satılan bu ürün en ucuz fiyat ve hızlı kargo ile kapınıza kadar ulaşıyor. Online güvenilir alışverişin adresi Depo61 sizlere hizmet vermekten çok mutlu ve gurur duymaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Bizleri tercih eder hamsi kaleme sahip olmak isterseniz şimdi bir tıkla ürününüzü sepete ekleyebilir ve siparişinizi onaylayabilirsiniz.

Kalemler yazı yazma aracı olarak kullandığımız ve günümüzde kırtasiye ürünleri içerisinde kurşun kalem, tükenmez kalem, renkli kalem, fosforlu kalem gibi pekçok modeli ile yer almaktadır. Kişinin zevkine ve ihtiyacına yönelik olarak pekçok modeli ve şekilli süslü kalem modelleri de mevcuttur. 

Hediyelik Kalem

Kırtasiye ürünleri içerisinde kalem modelleri en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir, üzerlerine isim yazılarak özel kutuları ile birlikte tercih edilebilen bu modellerin daha çok öğretmenler günü ya da diğer özel günlerde toplu olarak sipariş verilip hediyelerin teemin edildiği ile karşılaşmaktayız. Depo61 hediyelik kalem konusunda alanında en önde firmaların başında gelmektedir. Stoklarında ki yüksek adetli ürünleri sayesinde tüketicilerinin toptan kırtasiye alım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Hamsi kalem bu alanda en çok tercih edilen son dönemlerin popüler ürünlerindendir. Balık şeklinde tasarımı ve ele güzel his veren dış yapısı ile oldukça zarif şık bir kalem modelidir. Öğretmenlerin sınıflarına hediye olarak dağıtabileceği ekonomik bir üründür.                    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR