₺59,90 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Askılık

Hayatımızda bazı eşyalar ve araçlar hayattaki düzeni ve kargaşayı önlemektedir. Dağınık, her şeyin her yerde olduğu bir ortam göz estetiğine bozmakla birlikte ortamı zor duruma ve hareket güçsüzlüğüne sebep olabilmektedir. İşte bu araçlara örnek verebileceğimiz bir eşyadır askılık.

Askılık, kıyafetlerinizi, montlarınızı veya çantalarınızı astığınız materyaldir. Farklı ergonomik yapısı ile günlük hayatınızda size eşlik eder. Ahşap ve metalik yapıdaki bu ürün sağlam ve kolay zarar görmez yapıdadır. Ayaklı veya duvara montajlı ve kapı üzerine takılabilmektedir. Düzenleyici ortamı organize eden çok kullanışlı araçlardır.

Ayaklı yapıdaki modeller istenilen köşeye dekore edilebilecek yapıdadır. Üzerindeki kanca modelleri üzerine asılacak giysinizin kaymamasını, sabit kalmasını sağlar. İster ahşap ister metal veya plastik yapıdan üretilen modellere sizin zevkinize ve ev dekorunuza uyum sağlamaktadır.

Tekli kancası bulunan ürünler istenilen yere montajlama veya yapıştırma işlevi sunmaktadır. Öpücük denilen modeldeki ürünler cam gibi yüzeylere yapışmakta ve kolay çıkartma ve çıkartılan yerde iz bırakmayan zarar vermeyen yapıdadır. Diğer çift taraflı ban ile sabitlenmek istenenler ise bir kere kullanılmaktadır çıkartılan zemine göre zarar verebilmektedir. Vida ile duvara montajlanan askılıklar daha sağlamlık sağlayabilmektedir. Ama çıkartılmak istenildiğinde duvarda vida izi bırakmaktadır. Kapı üstüne takılan askılıklar kapı üstü için özel tasarlanmıştır. Kapının açılıp kapatılmasına zarar vermemektedir. Hiçbir şekilde kapıya zarar vermez. Geniş yapıya sahip ailelerde kapı arkası askı modelleri daha fazla tercih edilmektedir.

Bütün bu çeşitlerin yanında akla ilk gelen askı denildiğinde size sunulan ilk görselli model bulunmaktadır. Daha çok dolap içerisi organizesi olarak kullanılabilen yuvarlak silindirik yapıdaki bir materyale asılmaktadır. Üst bölümünde kancası ve alt tarafını saran üçgeniz yapıya sahiptir. Özellikle ütülü kıyafetlerin kırışmaması için kullanılan her giysiye göre uyum sağlayabilmektedir.

Askılık modelleri sadece giysi asmak değil evin her yerinde istediğiniz alana göre değişen özellik kazanmaktadır. Banyonuzda ve mutfağınızda havlu ve küçük aparatları asmak için de tercih edebilmektesiniz. Kullanış amacınıza ve isteğinize göre şekil alan farklı ürün yapısı ile askılık modellerini Depo61 adresinden temin edebilirsiniz. Ürün kalitesi, güvenilir ve avantajlı fiyat alışverişi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR