₺296,10 KDV Dahil
₺329,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
1 2 3 ... 37 >

OYUNCAK

 

Oyuncaklar çocuklarınen büyük eğlencesidir. Elinde bir oyuncak bulunan çocuk her şeyi unutup kendini sadece ona verir. Çocuğun kısa vadeli mutluluk sebebi olan oyuncaklar her dönemde sevilen ve hediye olarak  çocuklara alınan bir ürün olma özelliğine sahiptir. Oyuncak sektörü çok rengarenk ve çeşitliliği oldukça fazladır. Her yaştan çocuğa ve cinsiyete uygun oyuncak bulmak mümkündür. Oyuncak piyasası her dönem ilgi gören ve yüksek talep olan bir alandır. Bu alanda sektör öncüleri yaptıkları yeniliklerle ilginç tasarımlarla çocukların ilgisini çekmeyi başarmaktadırlar.

Oyuncak Çeşitleri

Oyuncaklar, çocuklar için vazgeçilmez bir ürün olduğu kesindir ama aileler için sağlık boyutu oldukça önem arz eder. Bilinçli tüketiciler oyuncak tercihlerini sadece çocuklarına bırakmaz kendileri de araştırma yaparak sağlığa uygun olup olmadığına bakarak satın alma işlevini gerçekleştirirler. Oyuncaklarda Kanserojen madde bulunmaması tüketiciler açısından önemlidir. Çocuğun ruh ve fiziksel sağlığına zarar vermeyen oyuncaklar öncelikli tercihtir.  Oyuncak üreticileri   tüketicilerin sağlıklı ürün hassasiyetini bildikleri için sağlığa zararı olmayan ham madde   kullanımına dikkat ederek oyuncak imalatını gerçekleştirme çabasındadırlar. Merdiven altı üretimlerin sağlığa zararlı içerikleri olması ve piyasada fark edilmesiyle oldukça ciddi bir gelir kaybı yaşanmaktadır. Bu riski göze almadan kaliteli ve   güvenli oyuncak üreten firmalar müşteri memnuniyeti   sağlayarak kalıcı bir satış organizasyonu gerçekleştirmektedirler. Oyuncak sektöründe varlığını hissettiren markalar yapılan satışları ve elde edilen yüksek satış hacminin tesadüf olmadığını  ve kalite güvencesi olmadan büyümenin gerçekleşmediğini bilmektedirler. Bu nedenle üretilen oyuncakların önce sağlığa zararı olmaması ve sonrasınca ciddi bir satış geliştirme politikasının izlenmesine dikkat etmektedirler.

 

 Üretilen ürünlerin geniş bir lojistik ağ kurularak nihai tüketiciye ulaşması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra alıcı ile satıcının yüzyüze gelmeden dijital ortamda karşılaşma ortamı da günümüzde pazarlama anlayışında mevcut hale gelmiştir. Bu alan hem daha etkin hemde her müşteriye ulaşma imkanı sağlamıştır. Oyuncak sektörü sadece pazarda değil e-ticaret ortamında da etkin bir dönem yaşamaya başlamıştır. Oyuncağa olan talep ve istenilen ürüne internet ortamında daha kolay ulaşılmasından dolayı etkin e-ticaret firması olan Depo61.com sitesinde de ürün kategorileri sayfasına girmiştir. Depo61.com Oyuncak kategorisinde çocuğunuza, sevdiklerinize en uygun fiyatlarla dilediğiniz oyuncağı hediye almak, keyifli bir alışveriş yapmak artık çok daha kolay.

 

Çocukları mutlu etmenin yolu oyuncak almaktan geçer, bütçeye uygun oyuncak almanın yolu Depo61.com’dan.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR