Toplam 80 / 330 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

YAPIŞTIRICI

Yapıştırıcı modelleri, çok çeşitli sektörlerde,  montajlamada, birleştirmede,  tamir etmede  sıkça kullandığımız ve evimizde bulundurduğumuz bir endüstriyel malzemedir. Herhangi bir konuda herkesin mutlaka bir şekilde ihtiyacı olmuştur bu harika ürüne. Bir eşyanız zarar gördüğünde veya koptuğunda ilk önce onu tamir etmeyi denersiniz. İlk önceliğiniz eşyadan kurtulmak ve kullanımından vazgeçmek asla olmaz.

Öncelikle kullanılabilir olması için elinizden geleni yapmanız hem cebinize faydalı olur hem de çevre kirliliğini  azaltmış olursunuz. Bu tür faydayı sağlamanız için yaptığınız işleme göre bir yapıştırıcı türüne ihtiyacınız olacaktır. Hangi yapıştırıcının hangi konuda etkin olduğunu bilmiyorsanız bir bilene sorabilir veya kullananlardan  öğrenebilir ona göre ihtiyacınız olan yapıştırıcıyı tedarik edebilirsiniz.

 

Artık hazır kitap kabı modelleri sayesinde bir nostalji olarak hatırlanan okul başında ki kitap kaplama işlemlerinde sıklıkla kullanılan bant çeşitleri günümüzde bu alanda artık hazır kitap kaplarının kullanılıyor olması nedeni ile artık tercih edilmemektedir. Ancak ofis veya işyerinde masa üstü ofis kırtasiye ürünleri dendiğinde akla ilk gelen ürünlerin başında gelir bantlar. Uzunluk, genişik ya da çift taraflı bant olma özelliği gibi birbirinden farklı özellikler gösteren ürünlerin her kullanım alanı için bir modeli mevcuttur.

 

Sadece işyerlerinde değil evde de bulunması öncelik olan ürünlerdendir. Evde ise en çok kullanılan model koli bandı çeşitleridir. Bu ürünler hayatımızı her alanda kolaylaştırması ile ünlüdür. Öyle ki taşınma sırasında koli bantlama da, kopan bir eşyanın parçasını tutturmakta, okul dışı ders etkinliklerinde sıklıkla kullanılan üründür. 

Bantlar genellikle özellikleri itibari ile aranan üründür çok nadiren marka tercihinde bulunulmasına rağmen yine de ürünün kaliteleri arasında ciddi farklılıklar bulunmaktadır. Bu yüzden yapışkanlılık özelliği başta olmak üzere çok farklı sebeplerde marka bilinirliği olarak en çok bilinen ürün Panfix bant çeşitleridir. Özellikle fırın pastahane gibi ambalajlama işlemleri yapılan işyerlerinde özellikle bu markanın ürünleri kullanılır.

Yapıştırıcı alırken özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız bazen zor olabiliyor. Bu nedenle hangi yapıştırıcı işime yarar diyenler için internet satışına açık bir yapıştırıcı alması faydalı olacaktır. Çünkü satışa sunulan ürün hakkında ki özelliklerde tüketicinin beklentisine uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bu yönüyle oldukça etkin ve düzenli bir ürün bilgisi sunan Depo61.com e-ticaret firmasından birçok üründe olduğu gibi yapıştırıcı çeşitlerini ürün özellikleriyle birlikte görebilir ve değerlendirme yaparsınız. İhtiyacınız olan yapıştırıcıyı anında tedarik eder tüm tamir işlemlerinizi keyifle yaparsınız. İşinizin ustası olur marifetlerinizi sergilersiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR