₺19,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺19,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 16 >

Kalem

Kalem çeşitleri hayatımızda ki en önemli kırtasiye ürünlerinin başında gelir. Daha okula başlamadan elimize aldığımız ve ömrümüzün sona kadar mutlaka ihtiyaç duyduğumuz bu ürünler çoğu zaman tarzımızı da yansıtabildiğimiz ürünlerdendir.

Çünkü Kalem Sadece Yazmak İçin Değildir!

Üretiminde kullanılan malzemesine ve kullanım alanına göre çokça farklılıklar gösteren bu ürünler yazıldığı yerden silinmesinle başlayıp, silgiyi sürmeden silinsin gibi yelpazede çokça ihtiyaç alanına hitap edilecek şekilde üretilmektedir.

Bazen okul öncesi bir çocuğun elinde karalamk için kullanılırken, bazende bir mühendisin elinde harika projelerin üretildiği sayfaları karalar. Bazen bir boyama işinde kullanılırken bazende bir evrak üzerinde ki hayatımızın geri kalanına yön verecek olan bir mukavelenin altına imza attığımızda rol alır hayatımızda.

Her ne sebeple olursa olsun dünya da ki hemen hemen herşeye yön veren metinlerin ilk şahididir kalemler.

Kalem Modelleri ve Sen

İstiklal marşını yazan kişinin elinde ki o bir mürekkep ve kanattan oluşan şey, en mutlu gününüzde kağıda imza atmanıza yarayan, sevdiğinize ilk mektubunuzun şahidi, dalgınlıktan kağıda birşeyler karalarken, hayatınızın geleceğine yön veren o sözleşmeye imza atarken, işte benim işim bu olmalı dediğiniz ilk resim karalamalarınızın çizim ortağıdır kalem.

İşte Bu Yüzden Kalemleri Çok Seviyoruz!

Hediyelik eşya, evet hediyelik eşya için en çok tercih edilen ürünlerinde başında gelir. Çünkü çoğu zaman sevdiklerimizin tarzını yansıtan ve kullanışlı olacağına inandığınız üründür kalemler.