₺26,91 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺53,91 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺51,84 KDV Dahil
₺57,60 KDV Dahil
₺51,84 KDV Dahil
₺57,60 KDV Dahil
₺26,91 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
₺33,12 KDV Dahil
₺36,80 KDV Dahil
₺103,50 KDV Dahil
₺115,00 KDV Dahil
Tükendi
₺179,91 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Tükendi
₺48,60 KDV Dahil
₺54,00 KDV Dahil
Tükendi
₺40,41 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
Tükendi
₺45,68 KDV Dahil
₺50,75 KDV Dahil
Tükendi
₺20,70 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
Tükendi
₺4,94 KDV Dahil
₺5,49 KDV Dahil
Tükendi
₺90,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
1

 

Kişisel Bakım

Kadın, yaratılışı doğrultusunda güzelliği ile öne çıkan bir varlıktır. Bu güzelliğin devamını sürdürebilirlik kişisel bakımdan geçmektedir. Bakımlı olmak, bazen uğraş gerektirirken bazı zamanlarda da kolay birkaç basit uygulama ile de oluşabilmektedir. Saç rengini değiştirmek ve şekillendirmek, makyaj yapmak, cilt ve tırnak bakımı yapmak, bunlar arasında en çok yapılanlar arasındadır.

Bakımlı tırnaklar, her kadının istediği ve ilgilendiği kişisel güzelliğidir. Farklı yöntemler ve uygulama metotları ile bakımlı tırnaklara sahip olmak mümkündür. Manikür pedikür, tırnak bakımı için çok kullanılan basit yöntemlerdendir. Tırnak üzerindeki uzayan etlerin tırnak dibine doğru itilip, fazlalıklarının kesilmesi ile yapılır. Bunun yanı sıra renklendirme yani oje sürme işlemi gerçekleştirilebilir. İstediğiniz renk ve görsellikte oje çeşitleri bulunmaktadır. Oje sürülen tırnağın daha kalıcı olması için kalıcı oje işlemleri de yapılmaktadır.

Takma Tırnak

Evde bakım yapamayan zamanı olmayan kadınlar için pratik tırnak bakımları vardır. Bunlar için en basit olan takma tırnak takmaktır. Onu takip eden daha profesyonel tercih olan protez tırnaklardır. Protez tırnak, eğitim almış uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Takma tırnak işlemini, evde kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı renkler ve modellerdeki takma tırnaklar, ürün çeşitliği sağlamaktadır. Her tarza ve tırnağa uygun olarak üretilmektedir. Kutu şeklinde satılan takma tırnaklar el ve ayak tırnaklar için ayrı kategori oluşturur. Kullanım şekli olarak farklı modeller vardır. Kullanmadan önce işlem yapılacak tırnak temiz olmalıdır.

 Kendinden yapışkanlı takmak modeller, kutudan çıkarıldığı gibi kullanıma hazır olur. Tırnak büyüklüklerine göre büyüklü küçüklü olarak ayarlanmış tırnaklar hangi tırnak boyutun uygunsa ona yapıştırılır. Suya temasında gevşeme yapmaktadır.

Kendinden yapışkanlı olmayan ürünlerin içerisinde kendi yapışkanı bulunur. O yapışkanın istenilen tırnağa sürülerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Kullanım olarak daha uğraş gerektiren bu ürünler, sağlamlık olarak daha kuvvetlidir. Çıkartma işlemi için, ılık suda 10­-15 dakika bekletilerek yumuşayınca yaşça çıkartabilirsiniz. Dikkatli çıkartma işlemi ile tekrar kullanılabilir. Kullanımı ve uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için kutu arkasındaki bilgilendirme yazısını mutlaka okumalısınız. Tırnakları yapıştırdıktan sonra, istediğiniz renkte boyayabilir veya kesip şekillendirebilirsiniz.

İstenilen renkte, dokuda ve farklı kullanım metotları sağlayan takma tırnaklar herkesçe kullanılmaktadır. Sağlığınıza zarar vermeyecek güvenilir ürün tercihinize dikkat etmelisiniz. Farklı ürün modelleri ve çeşitleri ile Depo61 ailemizi güvenle tercih edebilirsiniz. Tarzınızı yansıtabileceğiniz ve kişisel bakımınıza yardımcı olacak takma tırnak modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ailemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR