₺17,90 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺218,70 KDV Dahil
₺239,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Bıçak

Bıçak çeşitleri mutfak gereçleri içerisinde en sık kullanılan ve en sık değişimine ihtiyaç duyulan ürünü bıçak çeşitleri olmuştur. Yerli Sürmene üretimi Sürmene bıçak çeşitleri sayesinde bu sorununuz ortadan kalkıyor. Hem kesim kalitesi hem de uzun ömürlü kaliteli malzemesi sayesinde Bıçak Depo61.com'dan teemin edilir.

 

Ev mutfak ürünleri içerisinde en sık kullandığımız ürünlerin başında gelene bıçak ürünleri ayrıca yeni ev alan dostlarımız içinde ideal bir ev hediyesi olarak tercih edilmektedir. Genelde ev kullanımları için her boyu içeren set şeklinde ki ürünler tercih edilir bu sayede tek bir marka ve model bıçak ile evimizin ihtiyacı olan meyve dilimleme, ekmek kesme, et doğrama gibi bir çok işe yarayan ürünl elpazesi ile sorunlarımız ortadan kalker.

 

Ev dışında piknikler de ya da dış yemeklerde çatal kaşık kadar önemli olan bıçak yemek denince yanımızdan ayıramayacağımız ürünlerin başında gelir.

Kullanılacağı işlem için farklı özellikleri aranan ürünün en başlıca tercih sebebi keskin olması ve uzun süre keskinliğini kaybetmemesidir. İşte uzun ömürlü ve kullanışlı bıçak terch edilmek istediğinde ülkemizde akla gelen ilk üretim yeri Trabzon Sürmene Bıçakçılık markaları ile üretilen ürünler olmaktadır.

Sürmene de üretilen Sürmene Bıçak sanayii tescilli ürünleri uzun yılların usta çırak ilişkisi ile günümüze kadar gelen tecrübenin eşsiz zanaat deneyimi ile üretilen bıçaklarıdır. 

Sürmene de iste en popüler bıçak markası olarak Sürbisa Bıçak modelleri tercih edilmekte olup, ayrıca Sürdövbis, Sürmene Bıçak, gibi diğer markalar da ön plana çıkmaktadır.

  

Bıçak Mutfak Gereçlerinin En Gereklilerinden!

Bıçak çeşitleri ile kurban kesimlerinizi kolaylıkla yapabilmeniz için en uygun tasarıma sahip çeşitleri tercih edebilirsiniz.