₺269,00 KDV Dahil
Tükendi
₺82,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺79,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺52,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺79,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺79,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺79,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
1 2 >

 

Parmak Boyası

Parmak boyası özellikle anaokulu öğrencilerinin öğretmenleri ile birlikte sanatsal faaliyetleri ve toplu etkinliklerinde sıklıkla kullandıkları harika ürünlerdir. Yapılan araştırmalarda resim yapmanın beyin gelişimi açısından önemi kavrandığından ve çocukların kendilerini ifade etmeleri ve kelimeler yolu ile anlatamadıkları duygularını resim çizerek daha kolay anlatabildikleri görüldüğünden resim çalılmaları özellikle okul öncesi eğitimi boyunca önemli bir yer kaplamaktadır.

Parmak boyası çeşitleri marka ürünler tercih edildiğinde çocuklarınız açısından kesinlikle sağlık açısından bir tehlike ars etmemektedir. Parmak boyası çeşitleri çocukların henüz fırça tutacak psikomotor becerileri kazanamadıkları dönemlerde onların el ve parmaklarını kullanarak resim kağıdı üzerilerinde kendi sanatlarını ortaya koymalarına olanak sağlar.

Çocuklar resimlerini bir şahesere dönüştürürken anne babaların gönlü de rahat. Çünkü bu boyalar çocuklarınızın el yüz gibi ten temaslarında sağlık açısından problem oluşturmadıkları gibi ayrıca ıslak bir mendil yardımı ile de kolaylıkla temizlenebilmektedirler. 

Çocuklarınız sanatına yoğunlaşsın sizin gönlünüz rahat olsun.

 

Parmak Boyası Nasıl Kullanılır?

 

 

- Parmak boyaları, sünger ve fırça yardımı ile sorunsuz şekilde kullanılabilir.

-Kağıt veya karton gibi materyallerin hangisine kullanılacağına tamamen siz karar verebilirsiniz.

- Son derece kolay bir şekilde kullanılabilen bu boyalar,birbirleri ile karışım yapılarak farklı renkleri meydana getirmenize olanak sağlar.

- Yaratıcılığın gelişmesini sağlayan boyalar, resim yaparak çocukların hayal dünyasının gelişmesini sağlar.

- Parmak boyası anaokulu yada çocuklarla yapılan toplu etkinlikler için de uygun ürünlerdir.

- Birkaç çocuğun bir araya gelerek birlikte resim yapabilmesi aynı zamanda çocukların iş birliği yeteneklerini de geliştirir.

 

 

Anne babalar ev de çocukları ile birlikte etkinlik yapmak istediklerinde bu boyalar ile harika çalışmalar ortaya kayarken karşılıklı iletişim gelişimide güçlenecektir.

Parmak boyası fiyatları genellikle üretilen ürünlerin 500 ml kutularda satışından dolayı diğer boya çeşitlerine göre uygun fiyatta olmalarını sağlamaktadır. Alpino Parmak boyası, lets parmak boyası ve südor parmak boyası, Faber Castell parmak boyası gibi ürünler sektörün en bilinen ve en çok tercih edilen markalarındandır.

ğlenceli eğitim aktivitelerinizin en önemli unsurlarındandır. Öğrencilerin hayal gücünü geliştirirken eğlenmelerini de sağlayan parmak boyası çeşitleri çocukların derslere pozitif bakma içgüdüsünü geliştirir. Okul kırtasiye ürünlerinizin tamamını en uygun fiyatlarla Depo61.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Sağlıklı üretim belgelerinin hepsine sahip, sizin ve çocuklarınızın gönül rahatlığıyla  kullanabileceği rengarenk karışımlar yapmanızı sağlayarak ortaya eğlenceli tasarımlar çıkarmanızı sağlayacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR