₺549,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

 

Dosya

 Dosya ve klasör çeşitleri özellikle yüksek potansiyelli işyeri, hukuk bürasu ya da okul, maliye gibi kurumları çok farklı modellerini kullandığı ofis kırtasiye ürünüdür. Uzun yıllar düzenli bir şekilde birçok evrağı muhafaza etmeye yarayan ve sonrasında da ihtiyaç duyulan herhangi bir evrağı bulabilmemiz için bize kolaylıklar sunan arşiv materyalidir. 

 

Özellikle sınıflandırılmak istenen evrakların birbirine karışmasını önlemek amacı ile muhafaza edilmesine olanak sağlar. Çok farklı modeli ile üretilen bu ürünler kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre işlerini kolaylaştırıcı birçok alternatif çözümü de beraberinde getirmetedir.

Bazen tek bir kağıtlık belgeyi tüm arşiv içinde farklı bir yere koymamaız gerekirken buna çözümü basit haliyle bir poşet dosya sunarken, bazende yüzlerce ya da binlerce sayfalık bir dökümanı birlikte muhafaza etmek istediğimizde ihtiyacımız olan bir geniş klasör modelidir.

 

Aslında sadece iş hayatı değildir dosyalara ihtiyaç duyulan. Örneğin bir ilkokul ya da hatta anaokulu öğrencisinin ödev ya da bir çalışma kağıdını muhafaza etmesine yardımcı olabilmesi için bir çıtçıtlı dosya modeline ihtiyaç duyar. Öğrenciler için dosya çeşitleri daha renkli ve tarz ürünlerdir. Özellikle ilkokul öğrencileri için üretilen dosyalama ürünlerinde lisanslı çizgi film karakter desenli ürünler ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler kullanım açısından daha eğlenceli ve kullanımı basit ürünler olması nedeni ile öğrencilerin tercih sebebidir.

  

Dosya ve Klasörler Hayatımızın Her Yerinde

 

İşletmelerin müşterileri, ya da hastanelerin hastaları, okulların öğrencileri, muhasebecilerin işletmeleri, avukatların müvekkileri için her bir ayrı kişi veya kurum için ayrı bir dosya ya da klasör oluşturması mecburidir. Aksi taktirde birbirine karışacak evraklar işletme sahipleri için işin içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacaktır. Noki klasör modelleri işlevselliğiyle kullanıcı dostu olmasının yanında rengarenk ve modern tasarımları ile de can sıkıcı bir görünüme sahip olmaktan uzak görünmektedir. Rengarenk ve farklı modellerde üretilen klasör ve dosyalar arşivlerinizde dilediğiniz şekilde bir düzen sağlamanıza olanak sağlamaktadır. Örneğin bir okul için kız ve erkek öğrencileri pekala iki farklı klasör rengi ile birbirinden ayırıp arşivlemek mümkündür. Erkekleri kendi içerisinde sınıflara ayırmak istediğimizde ise başvuracağımız yöntem yine yeni bir renk ya da tasarım modeli olabilir. Bu sayede bulmak istediğimiz evrağı sadece göz yordamı ile dosyalara bakarak süzmemiz mümkün olacaktır.

İş yükünden zaman kazanmak ve iş hayatına dinamik bir yapı kazandırmak için evrak işlerinizin önünüzde bir karmaşa olarak durmaması için dosya ve klasör çeşitleri gibi modellerden mutlaka gereğince yararlanmanız şarttır.

 

Öğrenci ya da öğretmenlerin ise sıklıkla kullandığı dosyalama ürünü sunum dosyası çeşitleridir. On yapraktan başlayarak kullanım ihtiyacına göre iki yüz yaprağa kadar modeli bulunan sunum dosyaları özellikle kurs ve etüt öğrencilerinin okul dışı, yardımcı materyalleri, test kağıtlarını ve fotokopi ürünlerini düzenli bir şekilde muhafaza etmesine olanak sağlıyor. Eski dönemlerde bu ürünlerde de siyah mavi ve kırmızı renklerin mecburiyetinden söz edilirken günümüzde birçok desen model, renk çeşidi ile mevcuttur. Kişiler kendi tarzına uygun modelleri seçip bu sağlıklı ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilmektedir.

 

Dosya, klasör gibi ürünler; okul ev ve iş hayatında mutlaka yeri olan ve ihtiyaç duyulan kırtasiye ürünleridir. Bu ürünlerden sahip olmak istediğiniz tüm modellere aradığınız tüm markalarla Depo61.com üzerinden sipariş vererek ulaşabilirisniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR