Tükendi
₺54,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺54,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Toplam 80 / 138 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Oyun Hamuru

Özellikle anaokulu ve öncesi yaş grubu çocuklarının severek oynadığı en keyif veren oyuncaklardan olan oyun hamuru çeşitleri pek çok marka ve modeli ile Depo61.com'dan satışa sunulmuştur. Birbirinden güzel ve farklı fonksiyonlara sahip oyun hamurları rengarenk çeşitleri ile çocuklarınızın uzun süre elinden düşüremediği bir oyuncaktır. 

Çocuklarınızın el becerisi ve hayal gücünü geliştiren oyun hamuru çeşitleri ağız yolu ile temas edilmedikleri sürece de sağlık ve güvenlik açısından anne babaların çocuklarıne güvenle sunabileceği etkinlik ürünüdür.

Anaokullarında çocukların sürekli olarak oynamayı arzu ettiği etkinlik materyali olan bu ürünler hem bireysel hemde toplu olarak oyun geliştirebilmelerine de yardımcı olduğundan tercih sebebidir.

Oyun Hamuru Setleri

Çocukların bu oyuncakları sevmesi ile birlikte sektörel olarakta kendisini sürekli geliştiren oyun hamuru setleri, hamurun yanında çocuklarınızın bu aktivitelerinde hayal güçlerini artırıcı pekçok tamamlayıcı materyalide beraberinde getirmiştir. Hamur kalıpları ile çocuklarınız istedikleri şekşilleri verirken diğer pek çok oyun hamuru şekillendiricileri ile birlikte hayal güçlerini de geliştirmektedirler.

Tüm sağlık testlerinden geçirilmiş ve çocuklarınız için tamamen güvenli olan oyun hamurları ve playdoh oyun hamuru sayfamızdan en iyi fiyat garantisi ile satışa sunulmuş olup +3 yaş çocuklarının kullanımı için tavsiye edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR