₺189,90 KDV Dahil
₺520,00 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
₺319,00 KDV Dahil
₺421,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Saat

 

Saatler insanın varolduğu her dönem mutlaka şekli farklı olsa da varolmuş olan aletlerden biridir. İnsan hayatını ve gün içi faaliyetlerini düzenlemek için mutlaka zaman takibini yapması gerekir. Bunun için saatler insanın hem evinde hem işyerinde hemde vücudunun değişmeyen aksesuarlarından biri halini almıştır. Evimizde duvarda yada masada, sürekli olarak yanımızda taşımak için kolmuzda olan bu ürünlerin kullanıcılarının fazla olması pekçok farklı marka tarafından belki de binlerce modelinin üretilmesine yol açmıştır. Kullanım şekli, tasarımları değişiyor olsa da hayatımızın bir parçası olan saatler, kol saati, duvar saati ve masa saati gibi modelleri ile bu yüzyılda hayatımızda olmayı başarabilmiş ürünlerden.

 

Kol Saatleri Tarih mi Oluyor?

Çok değil bundan daha 20 yıl evveline kadar küçük büyük herkesin kolunda olan kol saatleri gelişen teknoloji ve değişen kullanım alanları ile birlikte saati bilme işin artık kol saatlerinden çıkararak cep telefonlarına endekslemiş durumda. İnsanlar artık birçok şeyi olduğu gibi zamanı da ceplerinde taşıdıkları sep telefonlarından öğrenmektedirler. Kol saatleri her ne kadar pazar payında büyük kayıplara uğrasa da hala birçok insan için tercih edilebilen bir aksesuardır. İşlevlerinin yanı sıra aksesuar özellikleri ve kişiye karizmatik bir tarz kazandırdıklarından hala günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilip kullanımına devam edebilmektedir.

  

Duvar saati

Evimizin en güzel yerinde hem zamandan haberdar eden hem de şiklikları ile evlerimizin tasarımlarını güzelleştiren duvar saatleri birçok farklı desen ve modelle kullanıcılarının takmayı düşündükleri odalarının ya da işyerlerinin tasarımlarına hitap edebilecek tasarımlarda üretilmişlerdir. Bu satler genellikle kalem pil ile tasarruflu bir şekilde çalışan mekanizmalara sahiptirler. Son dönemlerde akar mekanizma ismi ile adlandırılan ve eski tasarımlara göre daha sessiz çalışan ürünler karşımıza çıkmaktadır. Galaxy duvar saati modelleri bu alanda en çok bilinen ve yüzlerce farklı modeli ile tercih edilen yerli markalarımızın başında gelmektedir.

 

İnsanların statülerini göstermek amacı ile tercih ettikleri bir numaralı aksesuar olan kol saatleri bir çok kaliteli marka tarafından kısıtlı adetlerde üretip prestijli müşterilerine satışını yaparak sektörel ölçekte ki konumunu koruduğunu görmekteyiz. İnsanların birbirlerine hediye etmeyi düşündükleri eşyaların başında saatler gelmektedir. İster kendi kullanımınız isterseniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kol, duvar ve masa saatleri modelleri en ucuz fiyat hızlı kargo ile gönderim Depo61.com'da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR